Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy évvel a szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évvel a szakítás után újra akarná?

Figyelt kérdés

Képzeljetek el egy párt akik mindenben elsők voltak egymásnak. Első igazi szerelem, első igaz csók, első együttlét... Ezek voltunk mi 1 évvel ezelőtt, amikor is elképzelhetetlennek tűnt, hogy valaha is külön leszünk, hisz ne telt volna el egy nap, hogy ne lettünk volna együtt. De mint minden mesébe illő dolognak, ennek sincs helye a valóságban, úgyhogy idővel alábbhagyott a nagy szerelem. Nem tartott sokáig a dolog mindösszesen 1 évig, és hát az első szextől kezdve romlott meg az egész.


Férfi létemre én erőltettem a dolgot, de így utólag megbántam mivel azt hittem mindketten ugyanannyira akarjuk. A lány kicsit kifordult önmagából és már nem volt minden olyan rozsaszin mint előtte. Több hétig pánik fogta el, hogy terhes lesz (megjegyezném, hogy egyszerre használtunk gumit és pharmatexet, ráadásul egyszer sem mentem el mert mindig félbehagytuk), lenyugtatni meg semmivel sem tudtam.


Még ez után is szerettük egymást és inkább soha többet nem szexeltem volna csak azért, hogy vele legyek. Rá egy hónapra mintha mi sem történt volna, dúlt megint a szerelem. És mint derült égből villámcsapás egyik nap megkért, hogy találkozzunk mert fontos beszélnivalója van.


Hülye is tudja ilyenkor, hogy szakítás jön az ő részéről, és valóban. Fő indoka leginkább az volt, hogy túlságosan megértő voltam, emiatt soha sem veszekedtünk semmin ami szerinte unalmas. Békében váltunk el, de én megmondtam, hogy soha nem fogom keresni, és azzal el is köszöntünk egymástól. Hihetetlen dühös voltam rá, és magamra, hogy ez megtörtént, és egyből megváltoztattam a számom, hogy ne keressen és még facebookról is letiltottam. Rá egy félévre amikor is már túl voltam rajta, írtam neki a születésnapján először. Utána még beszélgettünk de látszott, hogy nem érdekeljük már egymást kicsit sem és többet nem beszéltünk.


Tegnap meglepő módon egyszer csak írt nekem kedvesen érdeklődve. Elkezdtünk mesélgetni és ő egy pár bókot is írt. Ezek után felvetette, hogy jó lenne majd találkozni. Nem indokolta miért, és én nem is kérdeztem de ez az egész több mint fura. Annyit tudok, hogy azóta egy fiúval sem volt, ahogy én se egy lánnyal. Őszintén én egy kicsit még mindig érzek iránta, de ez inkább féltő szeretet.


Ezek után talán újra akarná kezdeni? Ha igen, akkor részemről hülyeség lenne belemenni? 22/F 19/L


2014. aug. 27. 14:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm mindenkinek aki végigolvassa. Cserébe meg majd megy a zöld kéz annak aki ír. :)
2014. aug. 27. 14:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt faszija, és több mint valószinű, hogy ki lett dobva az exed.
2014. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Érdekes meglátás, és sajnos nem kizárt. Ő mindig is egy rossz fiúra vágyott aki bunkó, és semmibe veszi. De ezek után már nekem se kellene. :/
2014. aug. 27. 14:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség lenne újra összejönni vele. Ismerj meg más lányokat is.


Nem tudom mit akarhat, de a találkán majd elmondja.

2014. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor a problémád meg van oldva, irány a többi nőci:)
2014. aug. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy bunkó kell neki, hanem olyan férfi aki legalább kiáll magáért.

Te meg olyan voltál, hogy habár kellett volna a szex, de inkább megalázkodtál és "jajcsakelnehagyj"

2014. aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" Több hétig pánik fogta el, hogy terhes lesz (megjegyezném, hogy egyszerre használtunk gumit és phatmatexet"


IDIÓTA BETEG LÁNY.


Keress inkább egy NŐT,ezt a bolondot meg felejtsd el.

2014. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#4-5 Valahogy egyfajta kiábrándultságom azóta a nőkből. Úgy érzem, hogy nem lenne még egy valaki akinek így megtudnék volna nyílni. Nem hogy előröl kezdeni az egészet, ezért sem voltam azóta még egy randin sem.


#6 Lehet ez gyengeségnek tűnik, és bár nem írtam de köztünk a kölcsönös kielégítés nagyon jól megvolt. Emiatt képes voltam lemondani a tényleges szexről.


#7 Ezzel az őrületbe kergetett, de betudtam annak, hogy még éretlen, és túlreagálja a helyzetet.

2014. aug. 27. 15:16
 9/9 A kérdező kommentje:
*kiábrándultságom van, *megtudnék nyílni
2014. aug. 27. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!