Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el anyumnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyumnak hogy van barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem akarom még bemutatni, hogy eljöjjön, de mégis hogyan mondjam meg?

Azt nem akarom hogy eléállok és: "Anya, van barátnőm"...hanem amikor szóba kerül a téma elejtsek egy megjegyzést amiből rájön...?



2014. aug. 27. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

fülig ér a szád otthon,örülj láthatóan. megkérdi minek örülsz?

képzeld- becsajoztam

2014. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez is egy módszer...csak napközben ott vannak tesómék akiktől nem lehet beszélni xDDD
2014. aug. 27. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
de kis cuki vagy :) legyél otthon nagyon boldog beszélj sokat a barátnőddel és akkor vagy rákérdez vagy átnézi a mobilod
2014. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az jo mondszer ha leultok kettesben anyuddal es mondpd neki: anyu valamilyik nap feljohet a baratnom? / anyu valamelyik nap bemutathatom a baratnomet? :))
2014. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

És azt is hogy nem ökör válaszokat adtatok :)

2014. aug. 27. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem az is jó módszer,ha úgy mondod el neki,hogy közben épp segítesz neki,vagy kettesben beszélgettek egy bármilyen témáról.

én az ilyesmi ügyeket mindig ebéd közben mondtam el,bár tény,hogy egyke vagyok,és anyukámmal ketten élünk.

2014. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!