Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a tisztességtelenebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a tisztességtelenebb nők szerencsésebbek a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Most hiába írjátok majd itt le hogy ez nem így van, pedig így van. Azt látom és ez így is van hogy a nők akik megcsalják a párjukat nagy becsben vannak tartva, nem hagyják el őket. Azt is látom hogy aki tisztességtelen életmódot él, sok férfival lefeküdt már életében, azok jobban találnak komoly párkapcsolatot is, sőt jobban el is veszik őket feleségül. Aki meg tisztességes, azt meg a pasijuk megcsalja. Arra lennék kíváncsi ez miért van így?
2014. aug. 27. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Az miért él tisztességtelen életmódot, aki sok pasival lefeküdt már? Csak kérdem...
2014. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért az olyan tisztességes aki sok férfival lefekszik?
2014. aug. 27. 21:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Szóval téged megcsaltak?
2014. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudod vannak nők, akiket a magadfajták tisztességtelennek mondanak, és mindig kiderül, hogy jóval tisztességesebb emberek a való életben is, nem csak az ágyban, mint azok, akik azt hazudják a pasiknak, hogy előttük csak 1-2 ember volt, és ha két fillért megpörgetnek elöttük, akkor a saját édesanyucijukat is megd.gják zokszó nélkül.
2014. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Ez így van, én is ezt tapasztalom. De ez nem csak a nőkre, hanem a férfiakra is igaz. Gondolom a ri-bancfaktort érzi az ellenkező nem és ezért vonzóbb számára.
2014. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
én nem tudom rá a választ, de a kérdést nagyon adom!! L
2014. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Soha senkit nem csaltam még meg, 21 éves létemre mégis volt már egy 1 és egy 3 éves kapcsolatom. A jelenlegi fél éve tart, reméljük még jó sokáig. Nem éreztem azt egyikben se, hogy ne lennék megbecsülve, vagy szerencséten lennék. Nagyon jó kapcsolatok voltak, egyik se megcsalás miatt ért véget, és normális emberekhez méltó módon tettünk pontot a végére.
2014. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt én is megfigyeltem már, de szerencsére az ilyenek hamarabb kiégnek és akinek ilyen kell, hát egészségére. Viszont az ilyen nők ki is használják a párjukat minden téren, csak ezt későn veszik észre a pasik.

Nincs ajándék extra nélkül:).

2014. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
most kezdjek el panaszkodni, hogy a "normális" nők mindig a se*ggfejeknél kötnek ki? nagyon elcsépelt lenne...
2014. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most konkrétan az a problémád, hogy mi többet szexelünk, mint te? Ha akarok valamit, akkor odamegyek és megszerzem, nem pedig játszom az agyam, meg hogy engem nehéz megkapni. Én nem félek a visszautasítástól, és attól sem, ha vannak olyanok, akik nem szeretnek.

Ezért kapom én meg azt, amit akarok, te meg ülsz otthon azon hisztizve, hogy az én fajtám milyen becstelen r-banc.

Az én szexualitásomnak semmi köze hozzád.

2014. aug. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!