Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitsegre lenne szuksegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitsegre lenne szuksegem mert nem tudom h mit tegyek, szerintetek?

Figyelt kérdés
Tobb mint 2 eve egyutt vagyok a baratommal. Nagyon szeretem ot de vannak hullam volgyek. Az utobbi idoben egyre tobb. Az egyik problema h o nem igazan ferfias. Sokszor mondja, h azert mert en nem hagyom (mivel, h kos a csillagjegyem es eleg vezetotipus vagyok) viszont sokszor hatterbe szorulok es teret adok neki, h o legyen a ferfi de o ezt nem veszi eszre. Nem az a romantikus fajta, szoval ritkan romantikazunk. Fiuk-lanyok segitsetek! Hogy tudnek segiteni en neki, hogy ferfiasabb legyen, h kepes legyen ferfikent viselkedni es nem kisfiukent? Kerlek csak az irjon aki tud segiteni. Koszonom
2014. aug. 27. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, hagyd a napot ragyogni! Ha férfi akar lenni, akkor hagyj neki esélyt, hogy legyen az! Hiába ő a fej, de te a nyak! :)
2014. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez igy van :) probalok hatterben maradni, de a vegen ugyis en vagyok az akie az utolso szo es komolyan sokszor akaratom ellenere is. Es nem tudom mit tegyek, h erezze, h o a fej ..
2014. aug. 27. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudod, olvastad a bibliát? Emlékszel az elejére? Amúgy nem pont így van benne, de nem tehetek róla, hogy a keresztények, és a zsidók elhazudják:

(tömör leszek)


Isten beküldi Lucifert kígyóformában az édenbe. Azért, hogy elcsábítattsa gyermekeit. De megkérdezheted: Miért?

Hogy legyenek önállóak! Hogy legyenek szabadok! Mint mikor a szülők, önállósítják a gyerkőcöt!


És ez neked miért segít? Isten használt egy trükköt, neked is használnod kell női trükkjeidet! :-)

2014. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha akarod privátban írj le egy helyzetet barátoddal és (lehet csak holnap) de megpróbálok segíteni!
2014. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Irtam privat uzenetet :) koszonom szepen!
2014. aug. 27. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!