Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi játszódhat le benne? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódhat le benne? Van egy lány és egy fiú. Összeismerkedtek egy buliban, hatalmas tempóval haladt minden, mire a lány megijedt a saját maga által is diktált tempótól, szakítani akart, majd 2 nap múlva jelentkezett, hogy folytassuk.

Figyelt kérdés
Utána ismét haladt minden tovább majd lefeküdtünk, nekem Ő vette el a szüzességem, minden a legjobb úton haladt. Majd jött egy sokkhatás a családi életében és 2 nappal a legutóbbi ott alvásom után írt egy üzenetet, hogy Ő még nem szerelmes (én igen) és hagyjuk inkább. (most lesz, hogy 1 hónapja ismerjük egymást).Most mi történhetett? 2 nap alatt ekkorát fordult a rólam alkotott képe vagy csak a magánéleti dolgok miatt labilisabb egy kicsit és várjak még? Írtam azóta sms-t, vissza is válaszolt, de azóta személyesen még nem beszéltünk, taliztunk. Mindig a fejemben jár, mitévő legyek?
2010. jan. 16. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
jartam mar kb pont ugyanebben a cipőben, szóval hatha segítek. ranézésre tényleg valami maganéleti dolog lehet a hattérben. csak legyél türelmes, ne nyomulj, ne hajtsad ezerrel, mivel azt mondta hogy ő *még* nem szerelmes, ezekkel csak elijesztenéd. tudom hogy rohadt nehéz, de varj míg lenyugszik egy kicsit és összeszedi magat. hidd el, ha amúgy jól érzi magat veled, folytatni akarja majd. sok sikert és kitartas :)
2010. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz, tényleg rohadt nehéz, főleg, hogy benned/bennem már kialakult ez az érzés. 2-3 naponta írok egy sms-t, hogy tudja, hogy gondolok rá, de alig bírom magam visszafogni... Jól érezni jól érezte, semmi szakító okot sem említett, csak, hogy Ő még nem szerelmes, ami azért is fura, mert Ő neki, mindig is sok időbe telt, amíg azzá tudott válni, tehát ez nem indok. A húga ment ki fél évre külföldre, szerintem az általa kiváltott sokk lehet a háttérben... Csak ez a bizonytalanság, meg tehetetlenség, megőrjít. Ti végül is összejöttetek anno, milyen taktikát követtél?
2010. jan. 16. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok megint. hat az túlzas hogy összejöttünk anno, igazaból sikeresen elcsesztem pont azzal, amit írtam hogy mit ne csinalj ha lehet. szóval ez ilyen okos ember mas karan tanul, engem meg sosem az eszemért szerettek ;)


nala (marmint exemnél) ez kb 3 hét utan jött elő amúgy, igaz kicsit mas volt a helyzet. ő akkor jött ki az első komoly kapcsolataból (több éves), én meg lelkileg nullan voltam egy masik csaj miatt. aztan végül ő úgy érezte hogy neki akkor nem igazan volt szüksége egy (kicsit is komolyabb) kapcsolatra, nekem meg igen. és hat én meg ra voltam kattanva a lanyra, mert olyan volt amilyen, és nyeretlen kétévesként "loholtam utana". azóta is verem a fejem a falba, dehat ez van, ilyen az élet :D


viszont ekkor tanultam meg végleg, hogy türelem kell, főleg ha nem teljesen sima a dolog. és tudasd vele is hogy türelmes vagy, de nem akarod annyiban hagyni az egészet, meg szamíthat rad. ha nem gondolta tényleg komolyan a szakítast, értékelni fogja.

2010. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Ne hibáztasd magad, nehéz ilyenkor visszafogni az érzelmeket, stb... Akkor marad a 3 naponta egy szinten tartó sms, és reménykedem, mert ennek így és most nem lehet vége, főleg indok nélkül. Köszönök mindent mégegyszer!
2010. jan. 16. 19:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt írtam is neki, hogy türelmes vagyok és várok rá, hiszen Ő számomra az igazi minden téren.
2010. jan. 16. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:
újfent én vagyok. szívesen írtam, remélhetőleg neked jobban alakul. még csak annyit, hogy az ilyen "te vagy az igazi" dolgokkal pedig *nagyon* óvatosan, mert ez is bőven ijesztő tud lenni a masik szamara. vagy ami még rosszabb, kihozza a nőből azt, hogy ez a pasi barmikor akarom ott van, és onnantól kezdve nem úgy all hozza az egészhez. sz*r dolog, de a női agy is hajlamos így működni... :D
2010. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, itt minden elsülhet fordítva is, csak nehéz ilyenkor ésszel gondolkozni, mikor szív diktál... Ezért jó, hogy vannak ilyen segítőkészek, mint Te is. Majd írok a fejleményekről, amelyek remélem örömteliek lesznek. Köszönök mindent!
2010. jan. 16. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!