Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy rosszul érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy rosszul érzem magam amiatt hogy barátnőmnek nem én vagyok az első barátja, és hogy nem is velem volt az első csókja, ő pedig mindenben első nálam?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, teljesen normális.....ezen túl kell tenned magad valahogy, ha szereted akkor túlteszed magad rajta
2014. aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán.

Miért érdekel, hogy mi volt előtted? Azt élvezd ami van. A személyét, ne az alkalmak különlegességét.

lehet, hogy nem te voltál neki az első, de lehetsz te neki az első, akivel igazán jó, felejthetetlen. És akkor is szép emlék leszel,mikor már nem lesztek együtt.

2014. aug. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 omba ***** válasza:
ne számolgass: szeresd!
2014. aug. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen helyzetben vagyok, csak én lány vagyok. :) A pasimnak én már a sokadik kapcsolata vagyok, nekem ő az első igazi barátom, de én nem érzem rosszul emiatt magam. Kattoghatnék azon, hogy úristen hány lánnyal volt együtt előttem és ők vajon milyenek voltak, stb. de ennek semmi értelme. Az számít, ami most van. Nem véletlenül van már veled a barátnőd és nem velük. :) Nem kell emiatt rosszul érezned magad. 20/L
2014. aug. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet. Barátomnak minden téren első voltam, nekem viszont már volt futókalandom és több éves komoly kapcsolatom is. (25-ön túl vagyunk korban) Viszont lehet több a tapasztalatom viszont egyedül a barátommal volt hüvelyi orgazmusom, sőt, rendszeres orgazmusom szex közben. Szerintem eléggé verheti a mellét, hogy milyen "alfahím" és emiatt egyáltalán nem zavarja, hogy hivatalosan tapasztaltabb vagyok :)
2014. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!