Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első évfordulós ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első évfordulós ajándék barátnőmnek?

Figyelt kérdés
2 hónap múlva leszünk 1 évesek a barátnőmmel. valaki adna valami jó ötletet hogy mivel lepjem meg ?:D igazából nem tárgyra gondoltam, abból valami apróság csak, hanem valami közös program vagy valami ? elvigyem vacsizni vagy mi ?:o mind ketten 16 évesek vagyunk, komoly kapcsolatunk van de mégsem az a túl nyálas. (szuper most hugyozott le a tengerimalacom is xdd ) na szóval szeret enni , persze nem az a duci lány csak szeret enni :D meg szeret a szabadban lenni, vagy velem kettesben otthon :p a mozi kilőve. piknik sem nekünk való :'D ahh kerlek mondjatok valami otletet :D igazából inkább tapasztalatok kellenének, nektek mi tetszett?:D kitalálok én valamit az tuti , főleg hogy van még 2 hónapm, sok idő az :D csak csak na addig tervezgetek :3 köszi köszi köszi :D ja amúgy neki én vagyok az első

2014. júl. 10. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidámpark, aquapark, ezek tutira beválának :)
2014. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fényember ***** válasza:
A bátyám azt csinálta hogy elintézte hogy a barátnője az nap csak este érjen haza..és ő ott várta a szobájában (vagy is a csaj szobájában)...az ágya mécsesekkel volt kivilágítva rózsák meg minden romantikus (ha nem vagytok annyira romantikus típusok akkor is elmegy a gyertya szerintem)...utána már eltudod képzelni mi volt...a csaj még évekre rá is emlegette ezt :)
2014. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincs a közelben :c így is messze lakik tőlem , és nem sok esély van arra hogy eljutunk oda. itt a közelben ami van az kocsma xd meg éttermek vannak, erdő, dombok. azért köszi az ötletet :)
2014. júl. 10. 21:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Ó ez az otthon várós dolog tényleg jó lenne. csak akkor össze kellene beszélni a családdal xd már bemutattuk egymást meg minden, de azért nem olyan szoros a kapcsolatunk vagy mi xd szóval na , féltik őt mert hogy "korban vagyunk" ha érted :D de de lehet lesz belőlle valami :DD gyertyákat nem lövöm el szerintem :D nem az hogy nem vagyunk olyan romantikus típus, csak nem az a nyálas romatika van vagy hogy mondjam :D túl filmes a gyertya szerintem, valami kis cuccot csinálok majd :j ezer köszi :3 hálás vagyok :D már van egy alap amin elindulok :D
2014. júl. 10. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Szóval a szexenek nem örülnének a szülők? 16 évesen pedig már van annyi eszetek, hogy húznátok gumit.


Amúgy ebben tényleg érdemes lenne gondolkodni. Ha nem is mindjárt a szex, de egy érzéki masszás és egy kis petting...

2014. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nem akarok így nagyon az életemről beszélni, de yep nem örülnek neki :D féltsék csak végülis, az a dolguk :D szex valószinűleg nem lesz azon az estén. szülők meg nővére elég gyakran járkálnak fel :D vagy mondjuk lehet túl gyorsan telik az idő és azért tűnik annak :o mindegy, a rosszalkodás pedig midnig belefér :D párnával a fejébe :DDDDDDD
2014. júl. 10. 21:45
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:p
2014. júl. 11. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!