Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek akkor ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek akkor ha a barátotok külföldre akarna menni dolgozni de ti nem tudnátok utána menni?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Eléggé össze vagyok törve nem tudom , hogy mit csináljak. Én 24 a barátom 28éves. 4,5 éve vagyunk együtt és együtt is lakunk.A barátom mindenáron ki akar menni külföldre a legjobbarátjához. Amikor kérdeztem hogy mennyi időtartamra akkor mondta , hogy valószínüleg vissza se jönne már ide. Látta rajtam hogy nekem ez rosszul esik és kérdezte hogy mi bajom van. Elmondtam neki, hogy nekem az anyukám beteg nem hagyhatom itt és hogy tudod jól hogy nem tudnék utánad menni külföldre...akkor úgy tünt megértette de, hogy a kapcsolatunkkal mi lesz érdemleges választ nem kaptam azon kívűl, hogy fog majd haza látogatni ,aztán rá egy hónappal pedig úgy tett hogy akár évek múlva is utána mehetek, dolgozni megy, nem csajozni bizzak meg benne. Igen csak ha eddig nem épült fel az anyám miből gondolja , hogy majd évek múlva fel fog? Pedig nem fog sajnos és mivel csak én vagyok anyának meg ő is nekem nem tudom így itthagyni. Ezt ő jól tudja és gyakorlatilag azt érzem , hogy neki csak a pénz számít nem is érdekli ,nem is sajnálja , hogy itt kell hagynia. Nagyon jól tudja , hogy nálam mi a helyzet otthon...Rosszul esik tőle... Ti mit tennétek a helyembe?


2014. aug. 28. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak így vége,megértelek hogy nem hagynád magára édesanyádat ezt a barátodnak is figyelembe kellene vennie,hiszen amikor összejöttetek akkor is tudhatta ,hogy milyenek a körülményeid.
2014. aug. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Huh ez nehéz helyzet, és most kicsit össze is rándult a hasam. Volt barátommal is így mentünk szét.

Azt mondta nekem hogy kimegy pár évre, ha akarok várok rá, ha akarok nem. Az is lehet hogy nem jön vissza soha többé. Most err mit lehet mondani. :S

A mostani barátom meg lehet a családjával fog kimenni, de ez még nem biztos. Ő azt mondta hogy nélkülem nem megy sehova.

De a lényeg az ha nem tudtok megegyezni akkor a kapcsolatnak vége, mert kétlem hogy szívesen élnél olyan távkapcsolatba ahol félévente egyszer látod a barátodat.

Sajnálom hogy így alakult. Tudom milyen szar. :(

2014. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

" mondta , hogy valószínüleg vissza se jönne már "


" kérdezte hogy mi bajom van. "


" érdemleges választ nem kaptam "


" nem is érdekli ,nem is sajnálja , hogy itt kell hagynia "


Olyan egyértelmű jelek vannak, amiket csak a szerelem vaksága képes figyelmen kívül hagyni.

2014. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!