Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van ezzel így? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ezzel így? Vagy csak én?

Figyelt kérdés

Ha a barátomra gondolok nem az jut eszembe hogy mennyire szeretem, hanem az hogy milyen rossz lenne ha szakítanánk, vagy ha nem tudnánk találkozni hétvégén. Meg hogy belehalnék ha megcsalna. Semmi okot nem ad rá hogy így érezzem magam, de mégis. De nem csak benne nem bízok meg hanem senkiben.

Az előző kapcsolatom is ez mitt ment tönkre. Nagyon rossz érzés, nem tudom hogyan küzdjem le. :(


2014. aug. 28. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nehéz legyőzni a féltékenységet, de érdemes küzdeni ellene, mert az ok nélküli féltékenykedés, a legjobb kapcsolatot is simán tönkreteheti. Próbáld meg elfojtani magadban ezt az érzést!
2014. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!