Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat az exem? És én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat az exem? És én mit csináljak ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hónapja lett vége a volt párommal, nem túl kulturáltan. Szakítás okaként a halott apját hozta fel, de nekem ez valahogy sántít, szerintem már az utánam lévő barátnőjét szédítette akkor. Előfordult, hogy a haverja egyszer megmutatta a telefonján, hogy hülyéskedtek és egészen 'véletlenül' a volt barátnőjéről készült közös kép is elővillant, na akkor kezdtem sejteni, hogy valami itt nincs rendjén és nem azért, mert imádok sose szoktam más után nyomozni, de olyan furán viselkedett a volt párom akkor, hogy szerettem volna tudni, és egy bizonyos Kell mappába ott figyelt az exnője képe és a közös képeik, amiket a megismerkedésünk előtt 3-4 nappal készítettek. Mikor szakítottunk, akkor elmondtam neki, hogy megtaláltam a képeiket, mire megfenyegetett, hogy megöl, ha meglát. Nem fog keresni, de megöl. Nos, azóta 2-3 alkalommal képes volt rámírni, hogy mi újság, hogy vagyok, mintha mi sem történt volna. Legutóbb most Július 20-án, hogy megkéne beszélnünk a dolgokat, de neki új nője van, de szeretné velem barátian megbeszélni a dolgokat, írtam, hogy oké, de személyesen és négyszemközt találkozzunk és beszéljük meg. Éppen költöztünk és nagyon érdeklődött, hogy hova is költözünk, hát a barátnőjével szomszédos kerületbe költöztem, persze ezt ő nem tudja. Annyit írt, hogy majd ír, ennek már jó pár hete. Most behülyített és nem akar semmit se megbeszélni, vagy ilyenkor mi a helyzet? És miért akarja egyáltalán megbeszélni? Most az egy dolog, hogy én miért akarom, azért akarom, hogy tisztázva legyenek a dolgok, mert tényleg sok kérdőjel maradt bennem és gyanú, hogy valójában miért lett vége. De ő miért? Fél, hogy szólhatok a mostani barátnőjének, hogy megöléssel fenyegetett és ezt akarja elkerülni? Egyébként a barátnőjének gyermeke is van, szóval nem tudom most tényleg mit akarhat az exem.


Elnézést a rossz kategóriáért, a hasznos tanácsokat megköszönöm.


2014. aug. 11. 14:36
 1/2 vistakri válasza:
nem egészen értem a problémát de ez a dolog valóban sántít menj beszélj vele és dönts.
2014. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én egyszerűen nem értelek. Szomszéd kerület, és? Ez egy patkány, mit fenyeget? Egyértelmű: félrelépett, szard le, ne beszélj vele, minek, mit? Hallgatod ahogy magyarázkodik? Drága, baromi rövid az élet, az a pár perc is túl drága, amit rápazarolsz.
2014. aug. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!