Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak ha szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak ha szeretem?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyok együtt a barátommal. Kérlek segítsetek, tanácstalan vagyok.

Nagyon szeret engem, de ez már nem elég. A kapcsolat eleje óta bajok vannak a találkozásokkal. Heti 2x, úgy, hogy 20 percre lakunk egymástól. Egyszer már majdnem megcsalt, de megbánta, és azóta kicserélték.

Nem feküdtünk le, az anyja nem engedi, hogy együtt aludjunk. Nem elégít ki, elmondása szerint nem tud..de tőlem elvárja, hogy én kielégítsem.

Mindig dolga van, hülye kifogásokkal mondja le a talit. Amint mond az anyja valamit, egyből ugrik.

Apró dolgokban füllent, sose megyünk sehova, moziba egy évben 2x MAX. Sétálni nem szeret, esti séták sose voltak...

Ezek a rossz dolgok. Ami jó, hogy a személyiségünk ugyan olyan, ugyanazok az értékesek neki, mint nekem. Amióta majdnem megcsalt, a tenyerén hordoz, kedveskedik, ajándékokat ad, többet találkozunk. Sokat bókol.

Ennek ellenére ez nem kapcsolat...hogyan lehet kilépni, hogy ne reménykedjek, hogy jobb lesz? Mert tényleg javul az utóbbi időben, de mindenki hülyének tart.


2014. aug. 28. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is ülj le vele és jó hosszan beszélgessetek el, mondd el neki mit gondolsz, mit érzel ŐSZINTÉN! És utána tudni fogod, hogy mit mondj
2014. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te reménytelenül hülye vagy :(
2014. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!