Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom irodán dolgozik egyedül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom irodán dolgozik egyedül, ügyfeleket fogad napi 8 órában. Szeretem, de nem tudok benne megbízni. Egész nap csak idegeskedem, hogy mi van ha átver v megcsal valakivel. Mit tegyek? Szakítsak? 25/N

Figyelt kérdés
akárhogy próbálom, akárhogy szeret, nem tudom elfogadni a munkáját. nem tudok benne megbízni. úgy érzem szakítanom kell, mert meg fogok őrülni. az a baj h szeretem. mi legyen?
2014. jan. 6. 18:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan azért vagy féltékeny rá, mert a munkája során emberekkel találkozik?
2014. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Van valami oka, hogy féltékeny vagy rá? Mással is ilyen volt a kapcsolatod? Ez azért fontos, mert ha benned van a hiba, akkor nem a szakítás a megoldás, hanem magadban kell rendet tenned.
2014. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem azért mert találkozik, hanem mert igazán megvan rá az esély hogy megcsal. ott azt csinál amit akar senki nem figyeli.
2014. jan. 6. 18:14
 4/18 A kérdező kommentje:
bennem van a hiba, még nem csalt meg, nem tudok róla. exeit igen
2014. jan. 6. 18:14
 5/18 anonim ***** válasza:

Igen, benned van a hiba :)

Ha ezzel a problémáddal nem boldogulsz szakembert kéne megkérdezni a megoldásról.

Mielőtt elveszíted...

2014. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az esély egy dolog, de nem tudsz rá úgy gondolni, hogy ha szeret, akkor nem teszi meg? Ha egyébként minden rendben van a kapcsolattal, nincs okod rá, hogy gyanakodj.
2014. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha már több exét is megcsalta, akkor szakíts vele. Nem fog működni a kapcsolat, ha minden nap az jár a fejedben, hogy vajon megcsalt-e. 25F
2014. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
mások ilyenkor megbíznak párjukban? mert ha nem gondolnak semmi rosszra, tuti én vagyok a hibás
2014. jan. 6. 18:22
 9/18 anonim ***** válasza:

Sőt az sem volt téma amikor meztelen szaunában jártam :)

Vagy megbízol benne, vagy nem. Ha igen, mindegy hová megy, ha nem, akkor meg a sarki közértesre is féltékeny lehetsz.

2014. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha szeret, úgyse fog megcsalni, akkor sem, ha lehetősége lenne rá.
2014. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!