Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a baj amiért nincsenek hosszabb párkapcsolataim?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat kérek.

Amikor randizom fiúkkal kedves vagyok hozzájuk, beszélgetek, mosolygok. Igaz mellette nem vagy egy harsány, inkább csendesebb, halk beszédűbb vagyok. Volt olyan aki egy pár randi után lekoptatott, volt olyan aki egy hónap járás után lekoptatott. Volt olyan aki egy szó nélkül lépet le, nem is értettem az okát, nem is éreztette hogy probléma lenne velem. Volt aki azzal magyarázta hogy komoly vagyok, meg túl jó vagyok hozzá. L/22


2014. aug. 29. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Érzik, hogy nem adod önmagad, mesterkélt a viselkedésed velük. Ezért taszítod őket. Vállald fel önmagad, akár milyen is vagy. Ne akarj megfelelni senkinek, aki szeretni fog, az akkor is fog, ha a világon a legrosszabb is vagy.
2014. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért lennék mesterkélt?
2014. aug. 29. 16:58
 3/6 Evergrey ***** válasza:
Nehéz ennyiből megmondani, legfeljebb találgatni lehet. Lehet, hogy az érdeklődés hiányaként érzékelik a csendességed, vagy nem éreznek miatta eléggé elfogadónak, esetleg unalmasnak tartanak miatta. Vannak, akiknek éppen csendesebb nőre van szükségük, és azt tudják is értékelni, ők nem ilyenek voltak, legközelebb remélhetőleg több szerencséd lesz.
2014. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy érezted juttok közben előrébb?

Pár randi után csók, simi, stb volt?

2014. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, de az is lehet hogy igen.


Nálam is hasonló volt a helyzet, de ott velem volt a baj. 1 esetet leszámítva nem volt 4 hónapnál hosszabb kapcsolatom...


Amikor a 3 hetes kapcsolatomnak is vége lett, kicsit magamba néztem, és be kellett vallanom magamnak, hogy túl görcsösen akartam kapcsolatot... valószínűleg ez látszott rajtam....


Akkor lazítottam, nem kerestem és vadásztam, csak nyitva tartottam a lehetőséget. Lefoglaltam magam más dolgokkal. Tanulással, hobbival, vizsgákkal, olvasással stb... és 2 hónap után megismertem a férjem:)

2014. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem épp fordítva van. Többször találkozom valakivel, mire ő esetleg elkezd engem kedvelni, és sokszor vagyok én a rossz, amiért nem szeretnék tőlük többet. A szerelem nálam nem alakul ki olyan hamar, így mire igazán megismerem az illetőt, és tudom, hogy nem hozzám való, addigra ő megszeret, és mindenképp megbántom...
2014. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!