Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarod hogy a párod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarod hogy a párod a legjobb barátod is legyen egy személyben, és az az ember, akivel a világon mindent megbeszélhetsz? Nincsenek igaz barátaid?

Figyelt kérdés

Sosem értettem, hogy valaki miért akarja a barátnőjét, feleségét egyben a legjobb barátjának is, meg annak az embernek akivel a világon mindent megoszthat, stb. Én már gimiben olyan baráti társaságba keveredtem, akikkel azóta hatan 15 éve tartjuk a kapcsolatot (közülük ketten is valódi, igaz barátok akikkel tényleg mindenről lehet beszélni).

A nőktől egész életemben az intimitásra való vágyam, a szexuális igényeim és a családalapítási terveim beteljesítését akartam első sorban. Nem barátkozni velük, nem örök lelki társat találni, aki egyszerre legjobb barát és jó szerető, stb. hanem olyat, aki kielégíti a fenti igényeim úgy, hogy közben jól érzem magam és tudom, hogy minden rendben.

A nőkben ezért mindig olyan belső tulajdonságokat kerestem első sorban, mint:

gyengédség, háziasság, kedvesség, törődés, anyai és fészekrakó ösztönök megléte.


Tudok a nőkkel is kommunikálni, beszélgetni, mókázni, felszedni őket, de szerintem egy férfi egy nővel sem tudja úgy megértetni magát, mint egy másik férfival. A férfi lét legtöbb aspektusa olyan dolog, amikről egy nővel nem lehet kielégítő eszmecserét folytatni, csak olyan férfival, akivel igazán megértitek egymást.


2014. jún. 24. 18:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem miért nem elég a válasz amit előző nap kap a kérdez és miért nem látja a kiemelés gombot a kérdés újra kiírása helyett...
2014. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék családot alapítani olyannal, aki nem a lelki társam.
2014. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez abszolút nem azt jelenti, h valaki azért nevezi a párját "legjobb barátjának", mert nincsenek barátai, hanem amolyan hasonlat, h a párjának ugyan úgy elmondhat mindent a párjának, nem kell előtte titkolódzania, elfogadja a párja őt amilyen akár egy legjobb barát! Akkor ezt magyarázd meg nekem: A kutyát miért hívják az ember legjobb barátjának, mikor a kutya nem is emberszabású?
2014. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem,ha egy srác a barátnőjében megtalálja a barátját is,az csak jobban elmélyíti a kapcsolatukat.

Szuper lenne egy olyan csaj,aki mellé nem kellenek haverok

:)

2014. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"Tudok a nőkkel is kommunikálni, beszélgetni, mókázni, felszedni őket, de szerintem egy férfi egy nővel sem tudja úgy megértetni magát, mint egy másik férfival."


- Erre mondhatnánk, hogy szexista sztereotípia, de maradjunk annyiban, hogy szikráját sem tapasztaltam.

2014. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert vele akarom leélni az életem, a mindennapjaim, vele osztom meg mindenem, vele tervezem a jövőm. Ő nem csak egy az igényeim kielégítésére szolgáló tárgy, hanem a társam.

Nemcsak egymás szeretői, "háztartási munkatársai", hanem egymás legjobb barátai is vagyunk. Nekünk ez a természetes.

2014. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor a legtöbb válaszolóhoz képest én nagyon más közegben szocializálódtam.

Nekem is fontos, hogy minél jobban tudjak kommunikálni a komoly kapcsolatra szánt lányokkal, de csak azt mondom, hogy ez az egymás megértésének mélysége sosem érheti el azt a szintet, mint ami például két legjobb barát között van.


Nekem már papám is ilyen volt, így mesélte a dolgokat és a legjobb barátaim is hozzám hasonló beállítottságúak.


Egy keresztkérdés: Akkor például ha a barátnőtök a legjobb barátotok, akkor azt is mondjátok neki, amikor sétáltok együtt az utcán és jön szembe egy csinos nő, hogy "Nézd csak, de megb-.asznám.", úgy ahogy a legjobb barátoddal például megosztanád ezt?

2014. jún. 24. 19:16
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor például ha a barátnőtök a legjobb barátotok, akkor azt is mondjátok neki, amikor sétáltok együtt az utcán és jön szembe egy csinos nő, hogy "Nézd csak, de megb-.asznám.", úgy ahogy a legjobb barátoddal például megosztanád ezt?"


- Nem csak a legjobb barátomnak, de senkinek sem mondanék ilyen. De ha mégis, nehezen tudom elképzelni, hogy csupán azért lenne kevésbé értékes egy barátság, mert ezt nem tehetem meg, mivel a a legjobb barátom egyben a párom is. Hiszen ugyanígy visszafogod magad a nők véleményezéséről, ha a szóban forgó nő éppen a legjobb - fiú - barátod párja, édesanyaj, nővére stb., nem?

2014. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!:)

Neked szerintem az a legnagyobb bajod, h a nőket csak szexgépeknek nézed, akikkel a testi vágyon kívül mást nem lehet. Ebből az egészből lejön, h neked komoly kapcsolatod még sosem volt, mert aki igazán szereti a másikat, az még a legjobb barátainak se mond olyat, ha meglát egy "jó nőt" az utcán, h "De megd...ám", mert ott van a barátnője akit mindenkinél szebbnél tart! ;)

2014. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Ha van barátnőm talán nem mondok ilyet más nőre -.-
2014. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!