Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi aki komoly kapcsolatra vágyik egyáltalán?

Figyelt kérdés
Én még eddig csak komolytalanokkal találkoztam, és ezek után nehéz elhinnem hogy egy férfi akarhat valami komolyabbat. Az ismerősi körömben is a férfiak általában megcsalják a párjukat, vagy fordítva. Létezik egyáltalán olyan férfi akire illenek ezek a tulajdonságok? Kedves, őszinte, humoros, hűséges, tisztel, megbecsül, okos, elfogad úgy ahogy vagyok?
2014. aug. 30. 08:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ennyi infoból, hogy?
2014. aug. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Létezik. Egyre nehezebb megtalálni, de hidd el hogy eljön majd az életedbe az a férfi, akire vágysz, csak ne add fel a reményt. 32N
2014. aug. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ÉN…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………nem vágyom rá mert már megkaptam és még mindig tart
2014. aug. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

jó reggelt


én arra vágyok xd

2014. aug. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
60%
Persze hogy létezik, majd ha a férfi életébe egy olyan nő toppan be aki teljesen elvarázsolja őt, amilyet még nem látott soha , fel kelti az érdeklődését és lassan megismeri, így kialakul egy erős vonzalom a férfiban a nő iránt. Na akkor már tényleg illeni fognak az előbb felsorolt tulajdonságok rá. Amíg a férfi nem találkozik egy ilyen nővel addig nem veszi komolyan a párkapcsolatait, úgymond eljátszadozik a jelenlegi párjával. Nem nagyon veszi komolyan.
2014. aug. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noblesse Oblige ***** válasza:

Persze, hogy vannak olyan férfiak is.


És vannak valóban olyanok is, akikhez nő kell és egyből eldobják a "kalandozó" életet.


És vannak olyanok is akik sosem veszik majd komolyan a nőket.


Azonban mindig érdemes nemcsak azt tisztázni, hogy egy férfiben mit keresünk, hanem hogy mi mit tudunk nyújtani. Vannak olyan nőtípusok akikhez szinte mágnesként vonzódnak a férfiak. És megbecsülik, és tisztelik és szeretik...


Ehhez neked is olyan nővé kell válnod, hogy érdemes legyél erre. Manapság a férfiakban is ott a félsz, ezért egyre kevesebb a kezdeményezés, ha meg is látnak egy neki tetsző nőt elmennek inkább mellette... pedig lehet az a típus aki neked megfelelne. Érdemes neked is ugyanúgy nyitott szemmel járnod.

2014. aug. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én meg ilyen lányt nem találok aki komoly kapcsolatot keres! Már lassan 2. éve egyedül vagyok!
2014. aug. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Akár én is tehettem volna fel a kérdést..

Mindent megtettem egy férfiért, mindent. Kellett neki? Eldobta a szivem.

Mindig biztonságban éreztem magam a karjaiban.. pedig az ördög dédelgetett.

Becsapott, kihasználta a lelkem..

Sosem fogok már bízni senkiben..


Egy 18 éves lány

2014. aug. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én eddig olyan nővel nem találkoztam aki komolyan gondolta volna...
2014. aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Létezik, csak az nem fog tőled fotókat kérincsélni, meg webcam-ra hívni közösen önkielégíteni a net-en.
2014. aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!