Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legtöbb férfi miért ijed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi miért ijed meg attól a szótól, hogy komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 10:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Ne ijesztgess!!

2014. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
73%
Mert csak a szexre utaznak.
2014. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
57%

gondolom azért mert úgy érzik elveszítik a szabadságukat...viszont sokaknak inkább biztonságot jelent...hogy nem csak rövidtávra tervez a másik...nekem inkább pozitívum :)


21F

2014. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%

hopsz, várjál, asszem magam alá kuláztam.

én inkább nevetek rajta, vicces, ahogy az emberek a "komoly" kapcsolataikkal jönnek, aztán rá 2 hónapra meg már megy a savazás, hogy ez mekkora kurvÄ, meg, hogy amaz mekkora idióta disznó.

2014. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi nem ijed ettől meg, csak szinte mindenki mást ért rajta.
2014. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

a komoly kapcsolaton mi mást lehet érteni?

nem laza kapcsolat, nem du-ás...

2014. aug. 10. 11:08
 7/33 LazyJones ***** válasza:
Egyrészt kortól függ, másrészt felfogástól, harmadrészt tapasztalattól. Amikor kerestem egy tartalmas, hosszú távú kapcsolatot, nem jött össze, így idővel ráálltam arra, hogy ami jön, azt kell elfogadni. Ha hosszú lesz, akkor jó, ha nem...valahol akkor is jó.
2014. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Akkor én kevés férfi vagyok:D
2014. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
én viszont azt látom, hogy a legtöbb pasi bizonytalan és a komoly kapcsi ill. a függetlenség megtartása között örlődik és amire oda jut, hogy lehetne komoly, megijed a komoly kapcsolattal járó felelősségtől. ez nem hozzáállás kérdése,,,ez annak az eldöntésének kérdése, hogy mit akarok az élettől
2014. aug. 10. 11:19
 10/33 kolosszus22 ***** válasza:

A férfiak nem, csak a lélekben és észben még nem felnőtt fiúk. Egyébként nőben is előfordul az ilyen, nekem legutóbb egy 29 éves "érett" nő tojt be attól, hogy komolyra fordul a dolog, inkább elhéderezik szingliként mert félti a szabadságát, de közben meg azon sír a szája, hogy gyereket szeretne, nem tudja mit akar, egyszer így gondolja, másnap már máshogy.

27F

2014. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!