Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyen vége? Nemtudom hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nócikaa kérdése:

Legyen vége? Nemtudom hogyan tovább.

Figyelt kérdés
Szóval parommal együtt vagyunk 9hónapja, de azt hiszem mar nem birom ezt. A nyári szünet alatt ritkán vtunk együtt, egesz idő alatt 2x. (messze lakik ott ahol tanulok dolgozott stb) De legfőbb problema nálunk a szeretkezés. .. tudom hülyén hangzik hogy ezen problémázok de a helyzet az h 9honap alatt most nemrég tortent meg. Előtte mindig leblokkolt es nem ment neki mert beparazott hogy nem tud majd nekem megfelelni, hely sem gyakran volt hozzá. Most minden klappolt csak en ő es vegtrlen idő minden téren rendben volt nem felt stb. De ez is csalódás volt nekem... 1perc volt kb es elment. Aztan összetörtem.. sírtam ... annyira vartam es semmi. Tovabb nem vt kedvem hozzá egy darabig de amikor kb egy másfél órával tulleptem ezen elutasító volt, természetesen nem mondta de éreztem. Aztan megint elegem lett hogy ez nekünk mar soha nem fog menni. tisztességesen kivartam azt a 9hónapot, támogattam segítettem. .. erre most ez van. Változik ez valaha? Annyira csalódott vagyok már. Gaznak erzem hogy ezen problémázok de elegem van már nagyon :s mit tegyek?
2014. aug. 30. 14:19
 1/3 anonim válasza:

Sosem szerettem az ilyen távoli kapcsolatokat. Semmi értelme szerintem. Csak őrlődsz rajta hogy keveset találkoztok, stb..

A szexről meg annyit hogy mondd el mi a problémád, ha nem érti meg, nincs miről beszélni.

2014. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túlságosan meg akar neked felelni, legyél türelmesebb és elfogadóbb. A fiúknál az elején gyakran vannak különböző gondok, de ezek idővel többnyire megoldódnak. Most persze fél az újabb kudarctól.
2014. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szepen köszönöm a válaszokat, tenyleg őrlődöm. Elmondtam neki mindent megbeszélünk. Nemtudom elviselni ezt. lassan ugy vagyok hogy hagynam szinte az egész eddigi életem a francba..
2014. aug. 30. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!