Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon papucs vagyok?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 3 éve élünk együtt.

Nagyon szeretem őt, kedves,okos,vicces és szép.

Nincsenek veszekesések max kisebb viták.

Az egyetlen probléma,hogy kezdem úgy érezni papucs lettem.

Eljárok dolgozni, ő nem dolgozik.

Haza érek sokszor ki mosok, porszívózok van,hogy meg főzök ezt általában ő szokta csinálni...

Nem járok bulizni,haverokhoz sem...tv-t is csk vele nézek, számítógépet is nagyon ritkán használom pár percre.

Ezek mellett sokszor teljesítem az apró kívánságait például teát csinálok, csokiért rohangálok neki a boltba stb. Néha eléggé tehernek érzem ezt, de nem akarom megbántani szóval nem nagyon teszem szóvá.

Nagyon gáz ez ? :/ 26/F


2014. aug. 30. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagy papucs, se gáz, de tény, hogy kicsit többet csinálsz annál ami normál lenne még. ha zavar téged beszéld meg vele, ha szeret változtat.
2014. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az!
2014. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És ő mit tesz meg érted? Mert szerintem attól is függ.
2014. aug. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha a férfi segít, nem vagyok a párti, hogy a nő csináljon mindent és minden házimunkát.

De ha nem dolgozik, te meg igen, az megint egész más kérdés... Ő tesz valamit érted? Ettől is függ.

2014. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát az ő szüleinél élünk, havi 10 ezret fizetek nekik rezsire és ennyi.

Egyébként mindennap megfőz, ha van pénze akkor vásárolgat nekem ezt azt. Teljesen hűséges hozzám, ebben biztos vagyok meg abban is,hogy szeret engem...nekem ez elég

2014. aug. 30. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne azzal foglalkozz, hogy mások szerint papucs vagy-e, hanem hogy nektek hogy jó, ti hogy vagytok boldogok. Ha úgy érzed, rajtad nagyon nagy a teher valamilyen szempontból és a barátnőd segíteni tudna, beszéld meg vele, kérd meg, hogy segítsen benne, mert neked ez már sok egyedül.

De ne azért, hogy nehogy "papucs" legyél!

Te látod, milyen a kapcsolatotok, mit tesztek meg egymásért, amit ő tesz érted, azzal elégedett vagy-e, stb.

2014. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!