Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm akar a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm akar a kapcsolatunkban a "férfi" lenni, a domináns. Jó, tudom egy párkapcsolatban egyenlőek a felek stb. egy ideális világban. Majd ő keres, ha akar valamit, nem ölelhetem meg, csak akkor szexelünk, ha akar. Papucs vagyok, ha ezt tűröm?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 15:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
kategória fail. Bocs, lejjebb akartam.
2014. jún. 21. 15:13
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem dominancia, szimplán kihasználás.
2014. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Már ne is haragudjál de ha azt nézem, hogy én hogyan definiálok egy kapcsolatot akkor a tietek nem az...
2014. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

jó, oké akkor valamiféle szimbiózis nevezd, aminek akarod!


Szeretem a csajt, de nem bírom sokáig, így, hogy én ne keressem, meg stb..

2014. jún. 21. 15:16
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem meg dobd. Majd néz egyet. De ez nem kapcsolat szerintem sem.
2014. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
ez akkor nem kapcsolat, csak kihasznál a csaj, mert nem te vagy az egyetlen aki kúrogatja
2014. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez nem egyenlőség, de még csak nem is dominancia, ahogy előttem írták: kihasznál. Mondjuk szexelni csak akkor tanácsos, ha mindketten akarjátok. Te is és ő is.
2014. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én mindig akarom, de ő nem. Lehet, hogy máshol is...? Nee, most ez lesz a fejemben...
2014. jún. 21. 15:45
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Azért kérdeztem rá a szexre, mert baromira nem mindegy, hogy ha ő akar szexelni, akkor neked is kell, azaz rád akarja kényszeríteni akkor is, ha nem akarod.

Vagy épp fordítva, ő nem akar mindig szexelni, amikor te igen.

Mert ha az utóbbi az igaz, márpedig az utolsó hozzászólásodból úgy tűnik, akkor azt mondom: álljon meg a menet, nehogy már az legyen gond, hogy nem akar szexelni mindig, amikor teneked megjön a kedved! Ő lenne papucs, ha ebbe belemenne, bocsi.

2014. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze.


Ő dominálni akar, olyan pasit kéne keresnie aki szereti ezt.


Te viszont ellenállsz ennek, ellenérzéseid vannak, mert nem vagy behódoló típus.


Nem lesz így hosszú életű a kapcsolat. És igen, ha nem állsz a sarkadra, hanem hagyod, pedig te nem vagy meghajló fajta akkor igen, papucs vagy.

2014. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!