Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak számára a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak számára a szexuális igények mellett vajon lelki, belső szükséglet a nő lelki lefoglalása, egyfajta mesterséges aggodalomban tartása?

Figyelt kérdés

Nem egyszer láttam már, hogy nem hagynak nyugtot a nőnek. Sakkban tartják, őrlésben, aggodalomban. Értelem, haszon nélkül is. Ebből valami tőkét nyernek a férfiak? Könnyebb így kontroll alatt tartani a kizárólagosságot?


Nem elég az érzelmi, önkéntes hűség? A nő a zsigeri életét is oda kell, hogy adja, idegrendszeri rabszolgasága, alacsony rendű hangoltsága ad meg valamiféle kielégülést a másik félnek?


Mit gondoltok erről?


2014. aug. 31. 04:26
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
biztos valami olyasmi, hogy a hím ösztönösen veszélyhelyzeteket stimulál, hogy a hím mivoltának legyen szerepe. Sok nő azt mondja, hogy a férfiak hisztisek, és ezzel az értelmezéssel sikeresen ki is védik a zsigeri önátadást. Egyébként a hímek egymással is ezt csinálják, én ezért rohadtul utálom az összes hímet, mert állandóan bele akarnak vonni az elmebeteg állítias játékaikba, a saját akaratom ellenére belesorolnak a hülye falkájukba, és amikor nem megyek bele, akkor meg elkezdenek baszogatni.
2014. aug. 31. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nő a zsigeri életét is oda kell, hogy adja, idegrendszeri rabszolgasága, alacsony rendű

hangoltsága ad meg valamiféle kielégülést a

másik félnek?


azt gondolom hogy nem tudom ezt hogy érted. szivesen válaszolnék normálisan de nem tudom miről hablatyolsz, de megpróbálom értelmexni

zsigeri élete? nem akarom, hogy rámxarjon, rámvizeljen... (ott a klotyó)

idegrendszeri rabszolgaság?? ezt eszik, vagy isszák?

alacsony rendű hangoltság. szóval levagytok törve minden kapcsolatban? akkor ti miért vagytok kapcsolatfüggők? komolyan nem értem már a problémád.

2014. aug. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég szokatlan az ennyire racionális, tárgyilagos hangnem egy nőtől, ráadásul túl is komplikálod. Amit te mesterséges aggodalomban tartásnak gondolsz, az a legtöbb esetben egyszerűen az adott illető saját önbizalomhiánya. Nem azért keres és generál szinte minden élethelyzetben problémákat, mert azzal manipulálni akar, hanem mert a saját életét sem képes normálisan irányítani.


Az más kérdés, hogy ez az állandó dramatizált légkör fojtólag fog hatni egy partnerre, de amíg nem tudatos, addig belemagyarázni sem érdemes szándékos sakkban tartást.


Külön a férfiakat emelni ki pedig sztereotípia, hanyagold az ilyen tipizálást.



26/F (párkapcsolatban)

2014. aug. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet is, de ez ritkább és általában a pasi önbizalomhiányából ered. A nőnek meg nem kell tűrnie, nem biztos, hogy felfogja pontosan miről van szó de ha érzi hogy nem jó neki a kapcsolatban akkor meg lehet beszélni a problémát vagy ki lehet lépni.


Ha meg tudatosan csinálja a pasi akkor csak manipulálni próbál abban a percben kivágnám a csukott ablakon, de nem vagyunk egyformák, sok nő önkéntesen veti alá magát ezeknek.

2014. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!