Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Küzdött már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Küzdött már valaki hasonló "problémákkal"? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudok „haverkodni” fiúkkal, mert én mindig többet érzek, mint ők. Én valami egzotikus, gyönyörű teremtésre gondolok, ha valaki egy srácot hoz témába (még ha nem is ismerem). De az is példa, hogy pl. az utcán, ha valaki megfogja a kezem véletlenül, azt is egy erotikus érintésnek gondolom, és csak mosolygok.

Az évek során voltak fiú barátaim, de sajnos mostanában nem tartjuk a kapcsolatot.

Ismerősi köreim (és szerintem is) egy életvidám, cserfes, őszinte, megbízható, hűséges ember vagyok, aki kicsivel érettebb a koránál. Nem vagyok felszínes, önző, se hisztis… És önbizalmam is van, és azt is tudom magamról, hogy nem vagyok ronda.

16 éves vagyok, még nem volt barátom, sokan ennek könyvelik a „bajom”, de ez már régóta így van.

És ez szexuális téren is megnyilvánul…Ebben a korban már szokott általában mindenki intenzíven gondolni a szexre, de én nem bírom. Erotikus álmok, gondolatok, és egy fiú, arc nélkül…Vágyok egy szerelemre, egy társra…

És természetesen nem akarok csak egy jöttmenttel lefeküdni, lett volna rá lehetőségem, de nem éltem vele soha.

Szóval nem tudom..Sok barátnőm mondja, hogy kéne „szereznem” egy jó fiú baráttal, és akkor nem érezném olyan forrónak, ha egy fiúval vagyok.

Valaki küzdött már hasonló problémákkal? /kétségbeesett lány…



2014. máj. 14. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Az utcán meg szokták fogni csak úgy véletlenül a kezed? :D
2014. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki érettebb a koránál?
2014. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. hát igen, néha :D de teljesen véletlen...vagy ha egy fiú rám néz...

2. ...

2014. máj. 14. 19:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jah, mindenki azt hiszi magáról, hogy érettebb a koránál.

És ezt szeretik is kiemelni. :D

2014. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
utolsó: értél volna meg fele annyi dolgot, mint amennyit én! (és nem vagyok ilyen kis 12 éves p*csa, aki ilyeneket írogat, mert összeveszett apucival, anyucival...)
2014. máj. 14. 19:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Nah már én is kíváncsi lettem. Miket éltél meg?
2014. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

TÉTEL: A gyakorikérdéseken minden 16+-3 éves lány érettebb a koránál, és ezt ki is hangsúlyozza. Ha ezt a szemére hányod, előveszik azt a szöveget, hogy "élted volna meg, amit én megéltem".


BIZONYÍTÁS: Itt a kérdésnél.

2014. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
én 22 éves vagyok, de még vagy 20 évig nem mernék ilyen kijelentést tenni, hogy "élted volna meg, amit én". :D
2014. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%

Nyugi, én olyan levelet kaptam, hogy

"Oké. Anyám eldobott születésemkor, apám "nevelt" fel egészen 9 éves koromig. Majd kikötöttem egy árvaházban. Nem tartottam a kapcsolatot a szüleimmel. Apám meghalt. Anyám ugyanolyan mint régen, és azóta vagy 50-szer átb*szott. Most meg itt vagyok, és más nevel...te jössz!"

:D

Értitek, te jössz... :D És ő mondja magára, hogy érett... És versenyezni akar az ilyenben..:D

2014. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A kérdésre visszatérve 16 évesen ugyanilyen voltam. Azzal a különbséggel, hogy én csúnyának tartottam magam (ez nem változott) és az önbizalmam a béka segge alatt lebeg valahol 200 méterrel. Én hagytam az egészet és vártam. Gondoltam, hogy a mai fiúk (legalábbis akik körülöttem vannak) nem normálisak. 17 voltam amikor egy versenyen megismertem az első barátomat. Tök spontán jött. Persze nem tartott sokáig, de a szakítás után jött egy másik srác hasonlóan spontán és egy éve együtt vagyunk. Szerintem várj. Majd csak történik valami :)
2014. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!