Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem fogok az elvárásaimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fogok az elvárásaimnak megfelelő férfit megtalálni?

Figyelt kérdés
Számomra fontos hogy egy férfi legyen ápolt külsőre, öltözködjön divatosan és jól. Legyen intelligens, humoros, kedves, megértő, hűséges, elfogadó velem szemben. A kapcsolat legyen neki a fontosabb ne a haverok. Ne az interneten élje az életét, ne legyen Facebook függő, aki állandóan megoszt egy idézetet, vagy valamit magáról.
2014. aug. 31. 12:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
51%
Vannak ilyen pasik, csak nekik is nagyok az elvárásaik a nők felé.
2014. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Szabadságot mindig kell hagyni a másik félnek. Nem szabad mindig ráakaszkodni. Levegőt kell hagyni.


Egyébként meg te is tudod ugyanezt nyújtani?


Az a baj h lista alapján keresgélsz.

2014. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Persze hogy hagynék levegőt, de azért ne a haverok legyenek az elsők.
2014. aug. 31. 12:41
 4/32 anonim ***** válasza:
45%

"A kapcsolat legyen neki a fontosabb ne a haverok."


Nekem egy lány sose lesz fontosabb mint a legjobb barátaim. És szerintem ez normális dolog.

2014. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak elvárásaim és rájöttem, hogy olyan nő nem is létezik, ezért mégnagyobb elvárásaim lettek, hogy jól kicsesszek magammal. Tedd ezt te is!:)
2014. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
A fenébe, én nem vagyok ápolt, meg divatos.
2014. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Én is ilyen pasit keresek.Csak nekem nem fontos,hogy divatosan öltözködjön.
2014. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
És mond csak, te vagy olyan jó, hogy egy ilyen valakit kifogj?
2014. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Ez, hogy divatosan öltözködjön elég relatív, mert a legtöbb ember úgy öltözködik ahogy neki tetszik, ne te döntsd már el, hogy milyen ruhák a divatosak neki, amúgy a többi reális lenne, csak manapság mikor futás előtt is becsekkolsz a mittomén milyen programmal a legtöbb ember nem tudja teljesíteni, nekem pl okostelefonom sincs.

23/f

2014. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Nekem a #8 már egy fokkal szimpatikusabb.
2014. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!