Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm kiutazott 3 hétre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kiutazott 3 hétre a tengerentúlra. 8 hónapja vagyunk együtt, nagy szerelemben, tényleg minden része csodálatos. Ennyi idő után elmúlthat a szerelem?

Figyelt kérdés
Amikor elment,nagyon sírt,még én is megkönnyeztem,az pedig hatalmas szó tőlem,de nem ez a lényeg. Az első 2 hétben én is nyaralni voltam.. Az első pár nap nélküle szörnyű volt,mindig rá gondoltam,képeket néztem,smseket stb.. Aztán megnyugodtam,és minden rendben volt. Mostanában viszont,1 hete, nagyon sanyarog,nagyon hiányzok neki. Emiatt viszont 10 telefonálásból 9x sír, mindenen fentakad,ha felmegyeka városba,ha a barátaim átjönnek pókerezni.. Féltékeny lett,hisztis,szinte kibírhatatlan.. Mondja,hogy alig várja,hogy hazajöhessen,és ígéri,hogy minden a régi lesz,de egyszerűen nem tudja élvezni annyira kint a dolgokat,mint velem. Szerintem kicsit depressziós is.. Amióta így viselkedik,belőlem szinte minden elmúlt.. Az a bizonyos valami is.. Nem tudom,hogy ha hazajön,visszajön e az az érzés. Sajnos már alig érzek valamit, alig várom haza.. Félek,hogy mi lesz.. Attól is félek,ha úgy döntenék,hogy időt kérek vagy vége,annyira megviselné.. Belegondolni is rossz.. 4 nap múlva jön haza,addig mit érdemes csinálnom? Csak példaképpen,hogy mit is tettem érte.. Én cserébe nem várok el semmit,de azt végképp nem,hogy ilyen legyen. Minden nap az időeltolódás miatt hajnalban kelek fel,minden nap írok emailt, vettem kártyát,hogy arról írjak neki smst,megoldottam,hogy tudjunk telefonálni minden nap stb.. Én intéztem el a vízumjukat,a kocsit, a szállást.. Mindent.. Nem várnék én el semmit,de ez már túl sok :(
2008. aug. 7. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Én egy lány vagyok. Nagyon kedves tőled, amiket elintéztél.

Amiket írtál,a párommal én is voltam hasonló helyzetben.

Mint lány nekem már annyira hiányzott, hogy hisztis lettem, mindenen fennakadtam, s minden hülye gondolatomat rázúdítottam... s hát igen, ez egy fiúnak kiábrándító tudd lenni. Illetve olyan is van a pároknál szerintem, én azt figyeltem meg, hogy én (lány) az első napokban nehezen, aztán könnyebben bírom a távolságot, a párom meg az elején bírja könnyebben... Mintha ez lenne nálatok is, te már megszoktad a hiányát, rajta meg a vége felé jött ki rajta eluralkodva a hiányod!

Te meg most attól tartasz, ha megjön, akkor is ilyen hiszti marad, mint a telefonban.

Szerintem nyugtasd meg, hogy most már hamar itt lesz, meg azért csak mondd neki, hogy örüljön, hogy legalább telefonálni tudtok egymással...

Aztén majd megjön, s újra együtt lesztek, megnyugszik, nagyon megölel, s ha tényleg csak ennyi amire én gondolok, akkor helyre rázódnak a dolgok...


De hát bizony az is előfordulhat, hogy alapban sem ragaszkodtál annyire, s tényleg ennnyi kis idő elég lenne ahhoz, hogy elmúljon a kis lángolás.

De talán nem. Azt gondolom amúgy nem írtad volna ezt a kérdés, hisz akkor tudnád mit akarsz, most viszont csak nem érted a furi érzésed.

2008. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát lehet igazad van. A 2. fele nem túl valószínű,én is nagyon szeret(t)em
2008. aug. 7. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"a távollét olyan, mint a szél. a kis lángokat eloltja, a nagyokat fellobbantja..."
2008. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van négy napod, leginkább megnyugodnod lenne érdemes.

Az én tapasztalatom az, hogy aki elmegy, annak könnyebb, hiszen ő éli át az utazás mindenféle szépségét, az itthon maradó pedig a megszokott környezetben hiányolja a másikat.

Te szerencsére ügyesen feltaláltad magad, és ezzel fordul kicsit a kocka. :)

Lehet féltékeny, és érezheti magát nagyon rosszul nélküled. Annyira, hogy nem is tudja élvezni, ami körbeveszi, pl. mert szeretné megosztani veled azokat az élményeket is. És igazad van, depis is lehet.

Lelkileg próbáld magad felkészíteni az örömre, hogy újra átölelheted, érezheted az illatát, stb. És amikor tényleg találkoztok, akkor pontosan fogod érezni a szívdobbanásodból, hogy elmúlt-e benned a szerelem. :)

2008. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

3 hét hosszú idő. Látszik, hogy tényleg szereted, de valószínűleg kicsit elfelejtetted milyen volt és megrémisztett amilyen a telefonban volt. Biztos azért ilyen mert már nagyon hiányzol neki, ha vissza jön akkor nem hiszem hogy ugyanolyan marad. Ettől nem kéne paráznod hogy hisztis lett vagy ilyesmi. Nyugtasd meg a telefonon, hogy nem kell aggódnia semmiért és várod haza és már csak pár nap van. Mesélj neki arról, milyen terveid vannak, ha haza ér, hogy mit fogtok csinálni. Attól biztos megnyugszik, ha tudja hogy még ugyanúgy szereted és a 3 hét alatt nem jött képbe nálad más. A lányok mindig attól félnek hogy a nyaralás alatt a pasijuk elfelejti őket. Amúgy meg 8 hónap sülve-főve együttlét után nem csoda hogy ennyire hiányzol neki és ennyire féltékeny. Örülj neki hogy szeret.

2008. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!