Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hetes "kapcsolat" után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moncsy21 kérdése:

Egy hetes "kapcsolat" után kisebb összeveszés következtében idő kérés határidő nélkül? Most szerintetek mit tehet ilyenkor az ember lánya?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vége a dalnak.

Ébresztő.

2014. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja én is így érzem csak az nem tiszta akkor miért nem lehet ezt elmondani?miért kamuzni?
2014. aug. 31. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor fogjátok már fel??

MIndegy mennyi ideje jársz valakivel 1 hete vagy 3 hónapja. Ha az egyik fél időt kér, hogy átgondolja, az egyet jelent a szakítással. Időt kérni csak akkor szoktak ha az illetőnek nincs annyi arca, hogy ott helyben megmondja őszintén a másiknak, hogy nem akar vele lenni többé, szakítsanak. Így reméli majd a másik fél veszi a lapot.


Ha te neked mondták, hogy idő kell, akkor könyveld el, hogy szakítás volt, és lépj tovább.


(csak megjegyzem: vannak akik elé állsz, és rákérdezel, hogy akkor most szakítunk? az illető lehet nem akar jelenetet, és hebegni fog, hogy "jaj, dehogy csak kis idő kell..." de ez sem igaz. ez is csak halasztás a végjáték elől..)

2014. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ebből szinte teljesen biztos szakítás lesz
2014. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én direkt rákérdeztem tőle hogy most akkor vége vagy csak ennyire idegebetg?erre jött a terelés h nem tudja meg idő kell...baszus miért nem lehet azt mondani h ja vége...még az sincs h szemtől szembe mert ezt is neten beszéltük...
2014. aug. 31. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!