Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem senki sem képes szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem senki sem képes szeretni, meg akarok halni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sem az életben, sem az interneten nem sikerült megismerkednem senkivel. Volt 3 kapcsolatom, szinte mindig engem dobtak. Úgy érzem mint ha senkinek se kellenék. Barátaim sincsenek. Egyedül csak a családom szeret. l/23
2014. szept. 1. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Arra a kérdésre akarsz itt válaszokat kapni, hogy hogyan legyél öngyilkos?
2014. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
mi volt a 3 szakítás oka?
2014. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Össze kellene szedned magad, és új életet kezdeni.. nem meghalni. Dolgozol ?
2014. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 LazyJones ***** válasza:
Vagy troll, vagy rosszul állsz hozzá.
2014. szept. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
0%

Biztos nem lehet olyan szar életed,mint nekem magas vékony fiúként.

Volt már 3 kapcsolatod?Örülj neki.

Nekem 20 évesen egy sem volt,akkor mit mondjak?Ne engem aztán tényleg nem szeret senki.

2014. szept. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem magyarázták meg.
2014. szept. 1. 12:07
 7/16 anonim ***** válasza:
19%

Milyen kötelet kérsz?



Nem irkálnál igy, ha észre vennéd a családodon kivül lévő segitségre szoruló emberek tömkelegét, és segitenél nekik a magad módján.


A megnemértett HTB királylány cimű előadás, meg csak az elkényeztetett unatkozó csajok müsora, ami addig megy mig a pasi haza nem jön a melóból

2014. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarod, hogy téged szeressenek ?? Csak nem vagy önző ?? Szeresd magadat és másokat, legyél kiegyensúlyozott és akkor majd jön valaki, aki oda lesz érted.
2014. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod írj :) 22l
2014. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
na itt a lehetőség...váj Magas Vékonyné-vá...ő tuti nem hagyna el...annyit sír senkinek nem kell...és tudod ha nincs ló jó a szamár is...mind2-en boldogok lennétek talán...
2014. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!