Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "gyógyuljak" ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "gyógyuljak" ki az apakomplexusomból?

Figyelt kérdés

17 éves középsulis lány vagyok,és kezd megrémíteni,hogy az utcán szinte csak az idősebb pasikat nézem meg, de ők is engem. Apámmal jó a kapcsolatom,nagyon szeretem őt. Akik eddig apakomplexussal "küzdöttek", azoknak ott volt az a magyarázat,hogy nincs apja,elváltak a szülei. Nekem semmi ilyen magyarázat. De nem akarok ilyen lenni, olyan rossz azt hallani a családomtól, hogy : "Vén f***okra buksz? ". Tudom,nem kéne ilyeneket mondaniuk,csak annyira rosszul érzem magam emiatt. :( Apának ettől felfordul a gyomra,meg is értem. Pedig nem is volt kapcsolatom még csak fiatallal sem. Segítsetek! Vagy esetleg tapasztalat? Annak nagyon örülnék! És nem kérek leszólásokat!


Köszönöm előre is, a segítő válaszokat! :)



2014. szept. 1. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Engem miért nem találnak meg az ilyen csajok?

F 31

2014. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, majd egyszer biztos összejön ! :)
2014. szept. 1. 18:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

És ha egyszerűen csak az érettebb, idpsebb pasikra buksz?

Pontosabban hány évesek ezek az idősebb pasik?

2014. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az első 17 éves, aki ilyen problémával küzd. Talán az a megoldás kulcsa, hogy vársz egy kicsit és akkor talán beérnek számodra azok a fiatalok, akik most nem illenek hozzád. Ha szerencséd van, majd kicsit lejjebb megy az igényed és nem a negyvenesekre, hanem a harmincasokra "fogsz bukni" 22 évesen. Az azért már jobban hangzik.


De ki tudja? Lehet, hogy besétál a képbe egy fiatal, aki mégis csak megfog tetszeni.


44F

2014. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Csak megnézegetem őket,természetesen szűz akarok maradni, meg "csak" fantáziálgatok.

Eddig főképp a tanáraim tetszettek. (33, 45,50,55). Igen,beteges... Az utcán is SZINTE csak őket bámulom. Persze a jóképűeket. Nem mondom,hogy nem nézek meg egy jóképű fiatalt, de nem érdekelnek. :((

2014. szept. 1. 18:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy 30 évest megnézni még nem beteges.
2014. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Apuci69: Remélem így lesz! Kössz.
2014. szept. 1. 18:31
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezek szerint egy 40-50-est beteges megnézni?
2014. szept. 1. 18:34
 9/13 Fényember ***** válasza:

Nem az utolsó vagyok, de szerintem igen, őket már beteges ha 17 évesen úgy nézegeted hogy "hmmmm" :D

Még ha harmincasokat nézegetsz, oké, én is annyi idős vagyok mint te, bevallom van olyan harmincas aki jól néz ki (bár egyikre se bukok).

Amúgy szerintem ez meg pont oda követhető vissza hogy te meg nagyon jóba vagy az apukáddal, és úgy mond mindenkibe azt a biztonságot amit az apukád nyújt, és szeretetet keresed mint amit te kaptál tőle. (én például ösztönösen kerülöm az olyan embereket akik hasonlítanak az apámra(pedig még mindig együtt élnek a szüleim és én is velük)) Amúgy szerintem is, még egy kicsit várj, és akkor mondjuk már 20 évesen nem lesz vészes ha össze jössz egy 30 évessel :)

2014. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#1: mert még fiatal vagy ;D

40+

2014. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!