Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan gyógyuljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan gyógyuljak ki ebből a szerelemből?

Figyelt kérdés

Kb fél éve jöttem össz egy fiúval,akit aztán nagyon megszerettem!Viharos volt,mindent elsöprő szerelem!Reggelente szerelmes cetlik,mindent megtett értem és azt hiszem én is érte! Sok mindenen keresztülmentünk és egyszerre csak azt vettük észre,h kihült valamelyest eltávolodtunk egymástól! Meg is beszéltük és ő erre csak annyit mondott:"Nem elég,ha melletted állok??"

Erre kiakadtam,mert éreztem,már nem szeret,pedig mondta,h igen.Másnap bevettem 70 db nyzgtatót,mert meg akartam halni,mert úgyéreztem,nem megy a szerelme nélkül..Mire kijöttem a kórházból,másnap üres lakás várt! Összepakolt,elköltözött! Ja,és gyakran voltak vitáink,mert ő füvezett én meg ittam!Szeretett egyáltalán? Nem tudom...de annyira fáj,h csak ennyi volt,hosz sokat szenvedtünk,h végre új életet kezdhessünk együtt!


2010. júl. 15. 11:58
 1/2 A kérdező kommentje:
36 é vagyok
2010. júl. 15. 12:00
 2/2 anonim ***** válasza:
A drogból és az italból soha nem lehet semmi jó. Elhiszem hogy mindent elsöprő szerelmetek volt de az hogy az elmúlása után öngyilkos akartál lenni eléggé gyerekes és gyáva. Próbálj meg szembenézni a problémákkal ha tényleg nem tudod elfelejteni vedd fel vele újra a kapcsolatot... Én először leszoknék a piáról és keresnék inkább egy kedves értelmes nemdrogos pasit
2010. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!