Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ezt a legemberibb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt a legemberibb módon elmondani neki?

Figyelt kérdés

A barátommal 11 hónapja vagyunk együtt. Az elején minden szép és jó volt, én is szerettem vele lenni.

De az utóbbi időben nem érzem, hogy szeretném.

Nem vágyom rá, nem szexeltünk 2 hónapja sem, mert egyszerűen nem kívánom.


Úgy érzem elmúlt a tűz,a varázs.


Megpróbáltam újralobbantani, mindenféle praktikákat bevetetett, ő is mindig a kedvemben járt, a tenyerén hordoz, de én már úgy gondolom, hogy nem érzek semmit.


Hogy lehetne ezt neki elmondani?


Érzem, hogy imád, teljesen szerelmes.


Igazából nagyon sajnálnám ha látnám összeroppanni..


21 L


2014. szept. 1. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Röviden!
2014. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Feküdj le a legjobb haverjával, akkor elkezd utálni. Szívesen.
2014. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem az én stílusom.
2014. szept. 1. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd, Kedves. Most jött el az az idő, amikor elmúlt a szerelem. Ezentúl már csak úgy marad érdekes a kapcsolatotok, ha mindketten tesztek érte - te is, a párod is. Persze könnyebb ez elől elmenekülni és szakítani, de ugyanez lesz a következő kapcsolatoddal is.
2014. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Amint leírtam, próbálkoztam hozzá közeledni, engedtem őt is, de akkor sem érzem már ami volt.


Hiába mondja itt bárki, hogy a tüzet fel lehet éleszteni.. megpróbáltam.

2014. szept. 1. 20:21
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Akkor is meg lehet szépen beszélni a kedves pároddal, hogy valami újra vágysz, többet szeretnél. Ha van előtte eltitkolt vágyad, beszéld meg vele, stb.
2014. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, nyilván ő is érzi, hogy valami nem jó. Üljetek le, és mondd el neki, hogy sajnos bármennyire is próbálkoztatok mindketten, egyszerűen részedről kihűlt ez a dolog, és ez akármennyire is fájdalmas, még mindig kevésbé az, mint ha hitegetnéd és vele maradnál. Így van lehetősége megismerni egy olyan lányt, akivel kölcsönösen szerelmesek lehetnek egymásba hosszú távon.
2014. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sose voltál szerelmes, ha 1 év alatt eljutottál oda, hogy nem érzel semmit. Egyszerűen mond meg neki hogy már nem szereted és hagyd, keressen mást akivel boldog lesz és aki szeretni fogja.
2014. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!