Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Bocsánat előre is, ha hosszú lesz.

21 éves lány vagyok 4 éve párkapcsolatban. Nagyon szeretjük egymást a barátommal (ő 23), de mostanság kezdem érezni, hogy laposodik a kapcsolatunk és, hogy megváltoztunk, nem azok a tinik vagyunk akik voltunk amikor összejöttünk. Akkor még nem foglalkoztunk komoly témákkal, értékrend, jövő stb. Engem viszont egyre jobban aggaszt, hogy mennyire különbözünk a legfontosabb dolgokban. Mivel most kezdem észrevenni, látom hogy mi egy vita kimenetele (már meg se beszéljük kb), milyen elképzelései vannak a jövővel (semmilyen) stb így kezdek azon gondolkodni, hogy mi lesz így? Összeköltözni nem fogunk még jó ideig, pedig az talán megmutatná a kapcsolatunk valódiságát. Félek, hogy csak azért ragaszkodom hozzá, mert ő az első szerelmem. Egyre többet jut eszembe, hogy nem hiszem, hogy mi nekünk együtt kellene leélni az életünket, mert nem menne.. A laposságot úgy értem, hogy tényleg kb semmit nem csinálunk, semmi előremozdulás nem volt még jelentősen a kapcsolatunkban, de én rajongok érte. De ez csak azért van, mert ilyen típusú ember vagyok. A kívülállók meg persze ezt látják, hogy minden csupa boldogság és mi tuti örökre együtt leszünk, de én vhogy érzem, hogy nem. Meg hogy én szeretnék még más emberekkel is kapcsolatban lenni. Csak rohadt nehéz, hogy így ragaszkodom hozzá. Namind1 a lényege a kérdésemnek a következő. Megismertem egy külföldi srácot, akivel pár hete beszélgetek. Nagyon tetszik a stílusa, ahogy gondolkodik és nagyon hasonlítunk is. Egyszerűen nem tudom mit csináljak, mert bár soha nem csinálnék semmit a barátom háta mögött, de már ettől a sráctól se tudok úgymond elszakadni. Tényleg túl ragaszkodó vagyok... Szeretnék találkozni vele egyszer, hogy lássam milyen is ez. Mert amúgy csak fesztiválon lődörögtünk együtt egy éjszakát és dumáltunk, de alig emlékszem rá. Nagyon durva igazságérzetem van, nem hiszem, hogy a barátom háta mögött képes lennék akár egy sima találkozásra is. Meg úgy érzem, hogy ha már más felé kacsintgatok, akkor a jelenlegi kapcsolatomból ki kéne lépnem, így tisztességes. Csakhogy nemtudom, hogy ki akarok e... Mert nem randiztam soha, nem tudom milyen mással. Lehet, hogy boldogabb lennék, de lehet, hogy nem. Nem akarom pótléknak se használni a barátom, hogyha élőben bejön a srác és minden klappol akkor lecserélem, ha nem akkor meg maradok mellette. Rohadtul nem akarok ilyen önző pi.csa lenni, de egyszerűen tényleg nem tudom mi lenne a jó. Nem akarom elveszíteni a barátomat az életemből, mert ő a legbiztosabb pont az életemben és a legjobb barátom is. De választani márpedig kell.

Ti mit csinálnátok a helyemben?


2014. szept. 1. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
neharagudj de ez tulsok.:D nem.:/
2014. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha érveket sorakosztasz fel egyik és másikvoldal mellett akkor rájössz hogy mi is a jó neked:) ezt csak te döntheted el
2014. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fényember ***** válasza:
100%

Bocsi de ha már ezen gondolkozol az már régen rossz :/

Régen voltak ilyen kételyeid? Próbáltad ezt a pároddal is megbeszélni? :)

2014. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokat változtatok ebben a 4 évben, felnőttetek (fogtok még komolyodni, de nem vagytok már 16 évesek). A mai srácok közül 30 éves kor alatt tapasztalatom szerint nem terveznek családot (tisztelet a kivételnek), nem gond, fiatalok vagytok még nagyon. Az is természetes, ha ő az első barátod akkor másokat is szeretnél megismerni (le lehet hurrogni, de sok helyről ezt látom).

Gondolkodj reálisan a dolgokon: azzal a külföldi sráccal megoldható lenne, hogy tudjatok találkozni és rendes (táv)kapcsolat legyen köztetek? Tényleg erre vágysz-e?

2014. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Amúgy a vele kapcsolatos kételyek egy fél éve jönnek elő egyre gyakrabban. Gondolom azért, mert látom, hogy a környezetemben mindenki lép előre, én is akarnék vmilyen szinten, de ő meg van ragadva a jelenben és nem foglalkozik ilyenekkel. Beszéltem neki erről, nem volt sok hozzáfűznivalója.


Azért gondolom, hogy sikerülhetne a külföldi sráccal a kapcsolatosdi, mert én amúgy is el akarok költözni innen minél hamarabb. Szóval nekem nem gond, ha pl el kellene menni. A barátom meg pl soha nem akarna elköltözni Magyarországról. Ez is egy különbségünk.

2014. szept. 1. 21:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!