Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat tőlem ez a fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ez a fiú?

Figyelt kérdés
Van egy fiú 20éves,akit a nyári gyakorlatos helyen ismertem meg,mert az oktatóm legtöbbször hozzá osztott ki dolgozni(kb.két héten keresztül).A fiúval nagyon jól összebarátkoztunk,mindig mosolygott rám,megnevetettet,mindig hozzámért,hol a karomat érintette meg,hol megsimogatta a fejem stb. Nos akkor volt barátnője,én mindig megtartottam a 3lépés távolságot,nekem is volt barátom.Nekem most is van barátom,de nem tudni mi lesz a kapcsolat vége mert a barátom nagyon nem foglalkozik velem,semmi se jó neki hiába teszek meg neki mindent és ha vita van akkor is ő akad ki a semmin. Múlthét hétfőn ráirtam a fiúra,hogy mi a helyzet vele,régen beszélgettünk,barátok vagyunk ezért ráirtam..Kiderült,hogy szakított a barátnőjével mert a lány sok hülyeségeket csinált,de ezt már a gyakorlatos helyen is mesélte.Elkezdett engem kérdezgetni,hogy velem meg a barátommal mi a helyzet,meséltem,hogy köztünk se minden olyan jó..Napi szinten beszélgettünk,sokszor kerestük egymást,hol ő engem,hol én őt.Aztán amikor a barátom cirkuszolt velem a semmin meséltem neki mert jólesett,hogy ő meghallgatott,meg minden.Aztán elkezdte kérdezgetni,hogy elhagyom a barátom?dobom végleg?mikor mondom a barátomnak,hogy helo..Aztán bekellet mennem a gyakorlatos céghez papíromért és mondta,hogy talizzunk amikor végez..Találkoztunk,megkérdezte miért van nálam táska és mondtam,hogy azért mert kimegyek a barátomhoz,akkor meglepődötten kérdezte,hogy miért megyek hozzá?minek megyek hozzá??Utána mondta,hogy elöbb kell hazamennie,mert bulizni megy a barátaival,nem marad 5-ig,elkisértem a buszmegállóba,beszélgetni próbáltam vele de mindig csak egyszavas válaszokat adott,kérdeztem,hogy mi a helyzet vele meg az exével azt mondta próbálkoznak de elege van a csajból,de elöttelévő napokban nem célzott.ilyesmire,hogy ők próbálkoznának újra összejönni..Jött a busza,arcrapuszival elköszönt(eddig soha nem köszönt így)aztán fb-n dumáltunk egy kicsit és lerázott,azóta ha megkérdeztem valamit,vagy ráirtam válaszolt aztán utána már nem ír vissza,a legjobb haverja meg mindent amit kiteszek fb-re lájkolja..És mint kiderült nem is bulizott a hétvégén..Többen azt mondták,hogy rám nyomult,meg 1000%,hogy össze akar velem jönni ha elhivott talizni,azt mondta jó csaj vagyok,meg ha kérdezgette,hogy a barátom mikor dobom...Nem tudom mit gondoljak..Nektek mi a véleményetek?
2014. szept. 1. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Áh az eleje alapján még rám is igaz lehetne, de nem.


Egyébként meg akar dugni

2014. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő nem az a fajta fiú aki arra hajt.. Téged,hogy hívnak?:)
2014. szept. 1. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt várja, hogy szakíts a barátoddal. Mivel elmesélted neki, hogy nem rózsás ezért teper. Hogy csak szex miatt vagy komolyan gondolja azt nem tudom. Te meg úgy érzed le akarod cserélni a barátod. Mert az biztos, hogy ha szakítasz a barátoddal akkor vele össze is jönnél. Nem így van? Igaz vagy nem? Na ugye. Rajtad áll mit akarsz, de minden tiszta sor. A srác rád hajt és téged nem hagy hidegen. Jól gondold meg kivel akarsz maradni.
2014. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2: ha barátnőnek akar, akkor is meg akar dugni. A nevem irreleváns. Huss!
2014. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!