Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit akarhat még tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akarhat még tőlem?

Figyelt kérdés
Facebookon megismerkedtem egy fiúval. De mivel utalásokat tett a szexre, ezért megszakítottam vele a beszélgetést. Utána majd egyszer csak megint rám írt 1 hónap múlva hogy lenne-e kedvem vele ismerkedni újra, ismét beszéltünk, de másnap meg kilépett a facebookon amikor látta hogy fent vagyok. Utána letöröltem. Utána rámírt én írtam neki hogy nem akarok vele többet beszélni. Ma küldött nekem mosolyjeleket üzenetben.
2014. aug. 31. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te azért törölted ki , mert nem akart veled akkor beszélni és te ezen megsértődtél? Hát grat!
2014. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem akarlak megsérteni meg semmi, de te óvodás vagy , vagy ennyire buta?
2014. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dgni.Mi mást.
2014. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Kilépett amikor fent voltál?


Elárulok valamit. A böngésző X időkként jelet, hogy fent

vagy-e vagy sem. Ha bezárod az ablakot, az nem jelenti

automatán azt, hogy kiléptél.

Felmegyek facebookra, csak belépek az oldalra, és bezárom

a böngészőm.... (mert tegyük fel véletlen nyitotta meg),

rá 5 percre még azt írja, hogy online vagyok! És 5-10

perc után írja csak, hogy "x perce"...


És nem te vagy az egyetlen, felhasználók 99%-a nem látja

át a rendszert, és emiatt (is) csinálnak hülyeségeket.

2014. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az, hogy te mit akarsz tőle a Facebook-törléses játékon kívül.
2014. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért lennék buta? Meg sem írta hogy nem ér rá. De közben társkeresőn fent tudott lenni.
2014. aug. 31. 18:54
 7/10 A kérdező kommentje:
Én semmit nem akarok már tőle. Többször eljátszotta a bizalmamat. Csak nem értem miért ír még ezek után?
2014. aug. 31. 18:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Na és honnan veszed, hogy látta , hogy te fennt vagy? Ja és a másik , ha te nem akarsz tőle semmit mond meg neki és ne írj ki ilyen primitív kérdéseket gyk-ra , mert már negyon unjuk őket! Aztán pontozz le nyugodtan!
2014. aug. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pedig biztos látta hogy fent vagyok, mert egyből lépett ki. De mindegy, csak arra lettem volna kíváncsi hogy miért kereshet még mindig.
2014. aug. 31. 19:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg akar szexualizálni, aztán m-snap lelépni. Ezt akarja
2014. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!