Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a következő történetről? (megtörtént eset)

Figyelt kérdés
Van egy srác, 8 évig házas volt, van egy kislánya, 5 éve egyedül van. Egyszer csak bejelenti a nagy semmiből, hogy megházasodik egy hónap múlva. Felmond a munkahelyén. Aztán valami történik, de bejelenti, hogy vége a lánnyal. Majd 1 hét múlva eljegyez egy tök másik lányt.
2014. szept. 2. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Valaki segítsen megtalálni a fonalat, mert én már elvesztettem...
2014. szept. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

szép kerek, jó benne a bevezetés, a tárgyalás és a befejezés...olcsó költségvetésből megfilmesíthető...ehhez a pár sorhoz elég sok a cselekvés...van benne hirtelen fordulat, drámai dolgok...titokzatosság...

és sok kérdést vet fel...

vajon észre vette, hogy a kertésszel csalja a felesége? vajon Huan Migel megbocsájt Pablonak mert elvette tőle Esmeralda-t? vajon mikor derül ki, hogy a gonosz iker ölette meg a kutyáját? vajon Béla megvárja a beton megkötési idejét? szóval kalandos történet...szerintem add ki könyvben...

2014. szept. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó a válaszod! Nekem is egy szappanopera jutott erről az eszembe! De ez tényleg igaz történet!!!! Most várom a következő fordulatot, mi lesz az új lánnyal.
2014. szept. 2. 11:44
 4/10 anonim ***** válasza:
2-es. :D:D:D:D:D
2014. szept. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és ki a történet főhőse?
2014. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van egy harmadik lány, akinek van egy másik szerelme már régóta. Találkozik ezzel a sráccal. Első pillanattól van valami vonzalom köztük. A lány szereti, de nem akarja otthagyni a másik szerelmét érte. Majd ilyenkor jelenti be, hogy megházasodik. A lány úgy dönt elengedi őt. Majd egyszer csak tudomására jut, hogy a srác szerette őt. Hogy ki a főhős? Azt nem tudom. Az életben nincsen főhős. Ez egy igaz történet.
2014. szept. 2. 11:58
 7/10 anonim ***** válasza:
én már tudom mi a történet vége :) a csávó rájön, hogy meleg, mert észre sem veszi, hogy csak szórakozott a nőkkel, mert a társadalom ezt várja...és bemelegedve belevág az éjszakába...
2014. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Érdekes!Talán kiderült, hogy akit 1hét után eljegyzett volt a nagy szerelme,akár régebben? :D


Nekem is van érdekes sztorim.Nagy szenvedély,vonzalom,majd a pasi kijelenti, hogy az exe az élete szerelme és összeköltöznek.Ekkor megcsalja az exét mással, aki terhes lesz és házasodniuk kell.

2014. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit elhamarkodottan dönt. Sorozatosan. Forrófejű lehet.
2014. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az Óperenciás-tengeren túúúl, ahol a kurta farkú malac túúúr, egy pasi fél Magyarországon átkúúúr
2014. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!