Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tobbet akar mint baratsag, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobbet akar mint baratsag, de en nem. Mit tegyunk?

Figyelt kérdés
van egy fiu aki 6 eve szerelmes belem. en csak baratkent tekintek ra, ugy viszont o a legjobb baratom. mindig mellettem volt, mindenben tamogatott, mindent elmondhattam neki mindig... rengeteg mindent megtett ertem. Viszont ez a "baratsag" neki mindig szenvedes volt mivel tobbet erez mar evek ota. Ez miatt nagyin sokat veszekedtunk, vitaztunk, volt hogy honapokig nem beszeltunk, de valahogy mindig egymasra talaltunk. Most juniusba lefekudtunk... aztan szinte folyamatosan minden heten. nagyon sok idot toltottunk egyutt. En vettem el a szuzesseget. Megprobaltam beleszeretni, de nem ment. Szex kozben folyton azt ereztem hogy szeretem, de utana mindig kiabrandultam valahogy :/ ugy erzem nem merek belevagni egy kapcsolatba vele. Viszont ha csak baratok vagyunk akkor o csak szenved.. Ki akar szeretni belolem, de sehoy nem megy neki :/ csak ugy menne ha siha nem beszelnenk tobbet. az viszont borzalmas lenne.. nekem is, neki is. En nem tudok elni nelkule. Olyan mintha o potolta volna anyat, miutan meghalt :/ nemtudom miert bem rudok beleszeretni, es azt sem hogy mit tegyunk. Kerlek segitsetek.
2014. szept. 2. 19:36
 1/3 Mr. Truth ***** válasza:
100%
nem szereted de széttetted a lábad... igazi Nő vagy...
2014. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy egy szadista ro.hadék, akkor azonnal megszakítasz vele MINDEN kapcsolatot! Pár hónapig szenvedni fog, de aztán vége és éli tovább az életét végre. Ez nem állapot. És most inkább nem véleményezem azt a húzásodat, hogy megdugattad magad vele nem is egyszer. Aztán most itt sírsz hogy te nem szereted. Nem kéne a lábadat széttenni olyannak, akibe nem vagy szerelmes...
2014. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont most vagyok ugyanígy, csak én a srác helyében vagyok (ergo velem nem akar többet). Hagyd ott. Ahogy az előző mondja szakíts meg vele miden kapcsolatot. Ne húzzátok egymás idejét! Vagy felvállalod most vagy lapát.

Én most kergetem el a srácot, pedig szeretem, ő nem szeret, de muszáj. Semmi értelme együtt maradni, ha boldogok akartok lenni.

2014. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!