Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jóba akar velem maradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóba akar velem maradni szakítás után. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párom szakított velem, mondja, hogy hiányzok neki, de NEM AKAR tőlem semmit. Nagyon nem. Úgy veszem ki.Viszont akárhányszor beszélünk, azt hangsúlyozza, hogy jóba szeretne velem maradni. Másfélévig jártunk, 2hete szakítottunk. Nem tudom mit tegyek, mert én szeretem még mindig őt, és csak áltatnám magam, és reménykednék hogy kialakulhat újra valami. Viszont ő letisztázta, hogy nem azért akar velem jóba maradni, mert, hogy akar valamit. Hagyjam a fenébe? Vagy megéri jóba maradni, közös programokat csinálni vele és a barátaival?

2014. júl. 2. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A halott kutyádat sem rugdosod miután megdöglött.(bocs ha kicsit morbid)
2014. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy ideig neked biztos kinzás a köyös program, de egy idő után, lehetséges, hogy tudsz rá csak barátként tekinteni.

De ahogy érzed.

2014. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Helyedben kerülném,amíg nem leszel túl rajta.

Saját tapasztalat. Sokkal könnyebb úgy elfelejteni,hogy nem beszélgetsz vele.

Aztán eltelt 3 hónap,és már túl vagyok rajta.Tudok rá csak barátként tekinteni.:)

A szakítás elején szerintem mindenképpen mellőzd a társaságát.:)

2014. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akármiket is mondott, bennem inkább az él, hogy visszaszerezzem valahogy, mintsem, hogy elveszítsem. Csak nem tudom, eddig (másfélhétig) próbáltam nem foglalkozni vele, hátha keres, hiányzok majd. De nem. Bevágta, hogy nem akar semmit, csak jóba lenni. Ma is hívott barátokkal programra. Talán ha eddig nem jött, és ilyeneket mondott nem is fog, akkor hiába várok, reménykedek. Talán lehet megkéne próbálnom jóba lenni vele? És ha ez se jön be, akkor feadni. Nem tudom, nem akarom elveszíteni =( (értem h már vesztett ügy, de még annyira friss)
2014. júl. 2. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!