Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti lennétek együtt azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lennétek együtt azért valakivel, mert egyedül unalmas?

Figyelt kérdés
Szex akkor van amikor akarom, mindig foglalkozik velem valaki, nem unatkozom ilyesmikre gondolok
2014. szept. 3. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyjából egy sima barátság extrákkal kapcsolat.
2014. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Nyilvan van szex akkor mikor akarod, mert csaj vagy, de erre ne legyel amugy buszke.


Ui.: a kerdesre a valasz NEM!

2014. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Járunk, ez csak részemről van így
2014. szept. 3. 15:25
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem csak ebből fog állni a dolog tuti (lesznek majd ott hisztik is). Ha unatkozom, akkor barátokat keresek.
2014. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem, én ennek nem látnám értelmét...
2014. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Azert mondom, hogy ne legyel buszke magadra, mert o lehet szeret teged, te meg tojsz ra. Nem szep dolog masok erzeseivel jatszani...
2014. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem fer, mert ő lehet, hogy szeret. Gondold el mit szólnál hozzá fordított esetben!
2014. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#6-nak igaza van. Ez csúnya, önző dolog.

Nem lennék együtt valakivel csak ezért. Ha így állna a helyzet, akkor szexpartnert tartanék(volt már rá példa). Akivel nyíltan tisztázva vannak a dolgok.

Nem hobbi kapcsolatot. Ennek nagyon csúnya vége lehet még.

25L

2014. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csak azért biztosan nem. Főiskolán volt szobatársam olyan, hogy 3 naponta összeveszett és kibékült barátnőjével. Kérdeztem tőle, hogy ez mire jó, miért nem szakítanak. Azt a választ kaptam, hogy "nem akarok megint szingli lenni". Előtte, de utána sem hallottam még ekkora baromságot. :)
2014. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Inkább vagyok egyedül,semhogy kihasználjak valakit. Nem vagyok önző.
2014. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!