Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, megfordult már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megfordult már a fejetekben, hogy ha lesz gyereketek, akkor azt egyedül is felnevelhetitek? Mindenképpen együtt kell hozzá élni egy férjjel/élettárssal? Ha nem találjátok a szerelmet, akkor is bevállaljátok?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok.

2013. okt. 21. 08:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Egy gyereknek szüksége van apára.
2013. okt. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos benne van a pakliban, hogy már megvan a gyerek, tényleg úgy tervezünk, hogy életünk végégig egy család leszünk és segítjük egymást, és jön a kapuzárási pánik pl., ami a férfiaknál remek kifogásként szolgál, és ott maradok egyedül a gyerekkel, gyerekekkel.

Ez az egyik legnagyobb félelmem, de csak reménykedni tudok, hogy nem így lesz, és törekszem arra, hogy rendezett családi életem legyen, próbálok bízni a férfiban, akit választottam.

2013. okt. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

meg

és meg tudnám oldani egyedül is


de

jobban szeretném ha a gyermek apja is velem élne és felvállalná a részét a gyereknevelésből és háztartásból és mindenből ami ezzel jár

2013. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyerekem apját már azelőtt el akartam hagyni, hogy terhes lettem, szóval vagy százszor megfordult a fejemben, hogy nevelhetném egyedül is. Aztán úgy alakult végül, hogy néha meglátogat minket, főleg a gyerek miatt. Jó apa, fogjuk rá, szóval abból a szempontból mégsem bánom, de nagyon zavar engem, mert így akadályoz abban, hogy tovább kutassak az igazi után, tehát nem a gyerek miatt, hanem magam miatt, mert nem csak anya vagyok, hanem nő is, ráadásul fiatal.
2013. okt. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi őszinte válaszaitokat. Kíváncsi vagyok a többiekére is.
2013. okt. 21. 09:19
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
Az 1. elmondott mindent! Ehhez nincs mit hozzáfűzni!
2013. okt. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Bár egy gyereknek szüksége lenne családra, apára és anyára egyaránt, de ha az apát nem érdekli, esetleg nem találok olyan férfit x éves koromig akkor igen bevállalnám.
2013. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
Prrsze!! Sőt én direkt egyedül akarok mert úgyis tudom hogy a mai szemet pasik közül egy se fog egész életemre kitartani mellettem. Csinálja meg és húzzon a francba.
2013. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
azért törekszem rá persze h ne így legyen de ha minden igyekezetem ellenére sem jön össze akkor szivbaj nélkül belevagok egyedül is főleg hogy már benne vagyok a korban 25/L
2013. okt. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám egyedül nevelt fel, úgy, hogy a városban, ahol laktunk egy árva rokona nem volt, hogy segítsen neki. Fater, akivel soha nem laktak együtt, néha beesett egy-két órára és annyi. Szóval nem volt egy sétagalopp.


Valószínűleg ezért nem ugrálok se a párkeresésért, se a gyerekvállalásért. Ha van találok olyan pasast, akivel összeillünk és akivel fel tudunk nevelni összesen 2 db gyereket, az remek. Viszont rendes családi háttér nélkül nem vállalnék gyereket.

25/N

2013. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!