Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Milyen csajjal lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Milyen csajjal lennétek szívesebben, aki eljárkál, sok különprogramja van, vagy aki inkább otthonülős?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, h van egy párod, barátnőd. Te már dolgozol, de természetesen vannak szabadnapjaid, és munka mellett is tudsz vele foglalkozni, találkozgatni. A párod még tanul, sok a szabadideje. Melyiknek örülnél jobban?

1. Ha szabadidejében eljárkálna ide-oda, programokat csinálna a barátnőivel és haverjaival, a hobbijaival foglalkozna, edzésekre járna, stb.

2. Vagy pedig ha otthonülős fajta lenne, aki úgymond rád vár, nagyjából te vagy a mindene, rajtad kívül nemigen van programja, persze otthon azért tesz-vesz, takarítgat, stb.


2014. szept. 3. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Nő vagyok, de elárulom, az összes otthon ülő barátnőmet elhagyták, mindig.
2014. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Amíg nem kavar a hátam mögött nekem teljesen mindegy.
2014. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy Veled azért csinálna programot a 2. eset is, csak nélküled nem nagyon.
2014. szept. 3. 18:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Arany középút. Ne az legyen, hogy sosem tud megülni a seggén és örökké programokra jár. Főleg az zavarna, ha más pasik legyeskednének körülötte túl gyakran, mert vannak hullámvölgyek egy kapcsolatban és nekem pl. az előző is amiatt ment szét, hogy rossz döntést hozott a barátnőm egy gyenge pillanatban, amit sosem tudtam megbocsátani.


Viszont amit te írtál a második pontban az már zavaró. Ne én legyek a mindene, csupán egy nagyon fontos személy az életében, de legyenek barátai is. Egy kapcsolatban fontos, hogy külön is tudjuk jól érezni magunkat a barátainkkal és roppantul idegesítene, ha a bnőm folyton rajtam lógna mert neki nincs senkije. Járkáljon el néha a barátnőivel, ugyanakkor legyen elég ideje arra is, hogy ápolni tudjuk folyamatosan a kapcsolatunkat.


F/25

2014. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én otthonülőset és olyat is találtam :) persze nem 0-24 otthon van :)
2014. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel partiribit nem akarok magam mellé, ezért az otthonülőset, akinek vannak hobbijai és szereti őket csinálni, én is ilyen vagyok. De ha az az egész napos programja, hogy facebookon lóg, az viszont már nem tetszene.
2014. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A második illene hozzám inkább, mert én is ilyesmi vagyok.
2014. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, én inkább vagyok otthon, ahol szeretek főzni, édességeket gyártani a férjemnek, a hobbimmal foglalkozom, illetve imádok olvasni is. DE néha szoktam eljárni külön. Lányokkal nem barátkozom mert a nagy részük áskálódik, hazudozik és irigy ha a másik boldog...


1 lánnyal baráti körön belül találkozom, de ő a férjem baráti körébe tartozik, és mindig többen vagyunk. Eddig mint nőben , egyedül benne nem csalódtam.


Egyébként pedig 1 fiú barátom van akivel pár havonta összefutunk kajálni, dumálni, vagy egy filmre. És egy másik pasi barát akivel már csak neten tartom a kapcsolatot mert Angliában él...szóval messze van.


Tehát én inkább az otthonülés felé hajlok, de azért járok el néha, és nem is a férjemet várom:D hanem elvagyok a saját kis világomban amikor itthon vagyok. Valahol a 2 véglet között vagyok.


A férjemnek nincs problémája egyik véglettel sem, és azzal sem ahogy én szeretek néha antiszoc lenni, néha nem:) nem ezen múlik szerinte, hanem azon, hogy az érzések őszinték legyenek, és a felek tisztességesek legyenek egymással. (pl hűség/hűtlenség problémája)

2014. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindeggy, higy egyedul van mit csinal, nem erdekel, ha otthon ul es engem var es nem akar senkivel foglalkozni! Egy biztos, ha velem van akkor szeressen es akarjon kimozdulni, az legyen buli, etterem, seta, stb stb. Ha meg epp egy haverral talalkozok akkor ne hivogasson telon, hogy mikor megyek haza.... meg ne nyavogjon, hogy haza akar menni es menjek vele... haza kiserem de hadd menjek vissza a tarsasagba, ha van kedvem. Ne legyen feltekeny es ne.kutakodjon utanam unalmaba... Ha meg nem otthon ulos az se baj, sot az jo is, mozdoljun ki a barataival, ha van hobbija akkor csinalja, de szakitson ram is idot. 26F
2014. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!