Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek osztályon belül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek osztályon belül valakivel?

Figyelt kérdés
Vagy osztálytársal inkább nem kezdenétek?
2014. szept. 3. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én fejemben nincsenek ilyen szabályok, úgyhogy igen.
2014. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ... ha netalántán nem jönne össze és boldogan közös megegyezéssel szakítotok akkor nincs semmin gond... de lehet hogy ez a kapcsolat eltart 4-5 évig is akár :)
2014. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem,ez nálam aranyszabály. Viszont ha kijártuk a sulit,utána nem lenne gond. Osztálytárssal nem szerencsés kezdeni,a környezetemben tapasztaltam már. Ha jól kijöttök akkor sem,mert még akkor is rengeteg hátránya van.
2014. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehogy! Jártam osztálytárssal, szörnyű utána, akár ki is nevezhet legjobb barátjának és egész nap, ha nem vagy tökös, őt kell hallgatnod, és a fiúügyeit, ha olyan a lány. Nem éri meg, mert utána vagy ez történik, vagy nagy ívben kerülni fogjátok egymást. Az osztályt is két felé szakíthatjátok ezáltal.
2014. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Soha!
2014. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi megtettük, és most volt a 6. évforduló. Első nagy szerelem :)
2014. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is az osztálytársammal jöttem össze még 10.-ben. :) Első szerelmem, mi is 6 éve vagyunk együtt, nemsokára esküvő. :)

Szóval nem kizárt, hogy működjön egy ilyen kapcsolat :)

2015. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!