Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ex barátom szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex barátom szakítás után feltűnően jól van, meséli, hogy milyen remek az élete, meg, hogy sok nő mennyire oda van érte. Létezik, hogy valakit ennyire ne viseljen meg egy szakítás, vagy csak erősnek akar tünni?

Figyelt kérdés
Több évig voltunk együtt, azért ért véget a dolog, mert rájöttünk, hogy nem illünk össze. Egy hónap telt el a szakítás óta.
2014. szept. 4. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha több évig együtt voltatok, és rájöttetek hogy nem megy tovább, akkor elképzelhető hogy meg sem viselte. Talán már várta is hogy vége legyen. én azt tapasztaltam egyébként, hogy a férfiak, ha szerelmi bánatuk van, akkor sokkal jobban gyötrődnek mint a nők. de ha nincs bánatuk akkor sz..rnak az egészre, és élik világukat
2014. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az hogy lehet, hogy több év után jöttetek rá, hogy nem illetek össze? Az a több év, hogy telt akkor?
2014. szept. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom meg az, h minél inkább hangoztat vki vmit, annál inkább az ellenkezője az igaz.
2014. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki ezt a kérdést, mert ugyanezt csinálja az én exem is...
2014. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

az biztos hogy hazudik ne higy neki ne foglalkizz vele

csak azt mond neki hogy örüljön annak akkor ami most van neki

te meg ne mondj neki magadrol semmit az fogja bosszantani járd a magad útját bulizz esetleg legyen melletted mindig egy jo pasi akit barátodnak hisz de ne mondj neki rola semmit

2014. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 PearlDiver ***** válasza:

Majdnem biztos vagyok benne, hogy csak felvágásból csinálja. Arról beszél, ami szeretne hogy legyen, vagy felnagyítja a valóságot, ezzel kompenzál.

Ki kezdeményezte a szakítást?

2014. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Fuhh, hát nehéz megmondani, hogy ki kezdeményezte...Ő elégedetlenkedett, én meg kimondtam a végszót, de mondhatni, közösen akartuk ezt így...

2014. szept. 6. 17:43
 8/14 PearlDiver ***** válasza:

Ha ő elégedetlenkedett, akkor talán kicsivel több esély van rá, hogy tényleg könnyen továbblép.

De semmi esetre sem tisztességes a részéről, amit csinál, szóval ezt még meg kellene tanulnia.

2014. szept. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem kapcsolódik ugyan szorosan a kérdéshez, de jelentéktelen dolgokon akadt fenn, és próbált átformálni, megmondani, hogy mit és hogyan cselekedjek, gondolkodjak...Aztán ebből elegem lett, és amikor ezt ismét elkezdte, akkor mondtam, hogy vége...Nem vagyok benne biztos, hogy az elégedetlenkedésével a szakításig akart jutni, inkább azt várta, hogy az igényeinek megfelelően átalakíthasson, és én ebbe partner legyek...Ezért is furcsa nekem ez a fene nagy jó kedv a részéről...
2014. szept. 6. 23:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, ugyanez volt nálunk is!! Mintha a saját sztorimat olvasnám, mindenestül. És én sem értem, hogy tényleg ennyire jól van az exem, vagy csak nekem akarja így beállítani, de nagyon bánt, mert én meg tökre magam alatt vagyok miatta.
2014. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!