Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok: Ti ugyanúgy "nedvesedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Ti ugyanúgy "nedvesedtek" még egy hosszabb kapcsolatban is, vagy az normális, ha minden ember jobban "gerjed" még egy friss kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Most már feltűnt, hogy az eddigi lányok akikkel voltak az ismerkedési fázisban, amíg még fiatal volt a kapcsolat jóval bevállalósabbak, némelyik igazán aktív és "nedves" volt odalent is, míg eltelt 1 év és már normálisan be sem nedvesedett rám, hacsak kifejezetten nem izgattam pl. a csiklóját.


Velem van a baj, vagy mindenki kicsit "leül" szexuális idővel?


2014. szept. 4. 16:05
 1/5 A kérdező kommentje:
*szexuálisan
2014. szept. 4. 16:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém csak akkor nedvesedik ha valami izgatja... Vagy erre van valami varázsszó? Ja igen! Úgy hívják előjáték.
2014. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 3 év után is ugyanúgy nedvesedem. És nekünk nem csökken ez a "bevállalóság" hanem inkább nő.
2014. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha nem nedvesedik akkor nem kíván igazán?

Pedig azt mondja nagyon szeret és látom is rajta.

Létezik olyan nálatok nőknél hogy szerettek szerelemmel egy fiút, de nem kívánjátok annyira szexuálisan?

2014. szept. 4. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Az,hogy szeret,meg az,hogy megkíván szerintem nem éppen ugyanaz. Én pl van olyan,hogy egész délután csak az esti akcióra gondolok,mégsem leszek magamtól nedves. Nem szed fgamzásgátlót? Az általában borítja a dolgokat.
2014. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!