Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nem vagyok normális ember, amiért eddig még soha nem volt kapcsolatom nővel?

Figyelt kérdés

Semmiféle kapcsolatom nem volt nővel, nem is csókoltam meg egyet se, nem is jártam egyel se és mást sem. Többen kérdezték már, hogy mi okból nem, és furán néznek rám. Manapság ennyire elvárt egy átlagembertől, hogy már volt valaha/legyen valakije? Mi van ha ennyire szerencsétlen voltam vagy nem akartam senkit magam mellé? Mi van, ha megvagyok egyedül is? Miért feleljek meg a ,,társadalmi elvárásoknak"?

Véleményeket, hozzászólásokat várok, kíváncsi vagyok egy ,,átlagember" véleményére.


F/21



2014. jan. 23. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Elsősorban az érdekelne, hogy a pszihoszexuális lényed miért nem igényeli a párkapcsolatot.
2014. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Vagy nem vagy helyes fiú, vagy idegesítő vagy a nők számára, vagy van benned valami olyan dolog, ami egy normális nőnek nem tetszik.
2014. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 WheneverYouWant ***** válasza:
55%
YOUR LIFE! YOUR CHOICE! Azért néznek le mert valószínűleg fogalmad sincs hogy mit zársz ki az életedből. Egy kapcsolatban nagyon sok boldogság lehet. Nagyon sok öröm. és a szexet nemigaz hogy nem kívánod...
2014. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem is vágysz nőre? Mármint szexuálisan!
2014. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Most őszintén, mit érdekel, hogy mások mit gondolnak?

Amúgy meg.. még nagyon fiatal vagy, ilyenkor kell világot látni, élvezni az életet.

2014. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Költőnő? ***** válasza:
58%

történt vmi, ami kiváltotta ezt van negatív emléked?

vagy alapból?

2014. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt senki nem mondta hogy nem vagy normális ember, csak sokan nem értik miért nem volt eddig barátnőd és miért nem vágysz még kapcsolatra.

Sokan 18-20 éves korukig még nem állnak készen egy párkapcsolatra, maximum kalandoznának.

Sokan ebbe a korba döbbennek rá hogy szeretnének már szerelmesek lenni és párkapcsolatba kerülni. Akik akarnak azoknak sem sikerül mindig pedig agyon vágynának egy barátra, barátnőre. És ugye a szülők is egyre jobban piszkálják már a gyereküket főleg akik ebbe a korba vannak hogy miért nincs még senkijük főleg ha még nem is volt nekik.

Nekem sem volt barátnőm még, csak apró kalandom volt egy lánnyal ennyi az össz ami történt velem pedig én régebb óta csajozgatok de nekem a külsőm miatt nem sikerült párt találnom, és ugye a környezetemben szinte minden velem egykorúnak van valakije. És kb minden ember megkérdezi tőlem a dolgot hogy van-e barátnőm, vagy volt-e és őszintén szólva egyre kínosabbnak érzem már ezt a beszélgetést hogy még szinte semmit sem tudok mesélni és nem tudok felmutatni egy volt párkapcsolatot sem. Sokan mondják hogy fiatal vagyok még ráérek ezzel görcsölni csak ahogyan idősebb lesz az ember egyre nehezebb már ezt felfogni hogy lassan véget ér a fiatalsága és még egyetlen egy párkapcsolatot sem tud, tudott felmutatni az eddigi életében. Velem is ez van sajnos, és egyre jobban érzem a környezetemben hogy már elvárnák tőlem hogy végre hazahozzak egy lányt akit bemutatok nekik mint barátnőmet!

2014. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#1 Nem is tudom, hogy miért nem igénylem, jól megvagyok egyedül is, ki tudom magam elégíteni anélkül, hogy nővel lennék.

#2 Átlagosnak mondanám magam, bár szemüveges vagyok, ami azért hátrány. Elképzelhető, hogy van bennem valami,ami nem vonzza kellőképp őket, nem tudom.

#3 Valamennyire tudom mit zárok ki az életemből, de egyszerűen nem igénylem. Kívánom a szexet, de mint fentebb írtam,kielégítem saját magam.

#4 Vágyom rá, de lehet nem eléggé.

#5 Ebbe már én is belegondoltam, most kellene kiélvezni az életet, de ez van, egyedül vagyok.

#6 Volt pár kudarcom, vagyis lányok, akikkel nem jött össze, más nem történt eddig.

#7 Én se állok még készen egy kapcsolatra, legalább is így gondolom, és nem nagyon tud érdekelni, hogy azzal nyaggatnak, hogy miért nincs senkim...azért nincs, mert ezt az utat választom, nem tudok különösebb okot rá, ilyen vagyok.

2014. jan. 23. 19:56
 9/11 anonim ***** válasza:

A párkapcsolatokat az embernek nem kell "felmutatnia", az nem másnak készül, csak önmagának tartozik velük. Szóval, elég, ha a te bajod, más ne foglalkozzon a te nemi életeddel.

De én sem vagyok átlagember, mert én is hatalmas lemaradásban vagyok ezen a téren. Én már nem is akadok ki, ha párokat látok az utcán, hiszen az egy jó dolog, ők szerencsések, és nem befolyásolják azt, hogy velem mi történik.

Én még néha szeretném is, hogy kérdezgessenek erről a témáról, akit érdekel.

28F

2014. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyszerű emberek látják ebben az élet értelmét.

A legtöbb ember nem alkalmas semmire.

Csak sz-rják a Földet!


Nem kell mindenkinek párkapcsolatban élni.


A legtöbben csak az állandó szex miatt és azért élnek együtt,hogy ne unatkozzanak.

De vannak,akik egyedül sem unatkoznak.

2014. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!