Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogyan reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
A barátom kijelentette, hogy nincsenek tündérmesék, és hogy szerinte nem leszünk örökké együtt
2014. szept. 4. 22:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

A férfiak/fiúk sokszor nagyon nyersek tudnak lenni.

Attól még szerethet... csak hát tör-zúz, mint elefánt a porcelán boltban

2014. szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
13%
Khm... elmesélem az én történetemet, hosszú lesz, de olvasd el :) Az én barátommal nagyon nehezen jöttünk össze. Fél évig alig találkoztunk, lekoptatott, bulizott és hát... csajozott... majdnem megcsalt, de kiderítettem, így nem történt meg... egy évig még voltak kiszemeltjei, de kilövöldöztem őket :D 1 év után meguntam és szakítottam vele, mert csajozott továbbra is, elhanyagolt, nem foglalkozott velem, nem nagyon akarta, hogy a barátai megismerjenek. Elkezdett sírni, hogy ne haragudjak Rá, csak még nem felejtette el a volt barátnőjét (akkor volt 1,5 éve, hogy megcsalta, e én ezen nem csodálkozom, megérdemelte a barátom, mert ugyanolyan smucig és önző volt Vele, mint velem, ráadásul azzal a csajjal csalta, akivel engem is akart és még hanyagolta is)! Aztán jött egy netes kocka csaj, akivel kavartak, de a csajnak volt barátja és nem nagyon foglalkozott Vele, de a barátom halálosan szerelmes volt a csajba, pedig életükben nem találkoztak... Ezeket mind-mind tudtam, mert az összes beszélgetésüket elolvastam úgy, hogy a barátom tudta ezt, hát.. én kiborultam... olyan szerelmes verseket írt neki a barátom meg szerelmes üzenetek, nyáladzások, velem meg rideg és komor volt, soha egy szerelmes megnyilvánulás! Na Ő erre a 2 nőre fogta, hogy hogy viselkedik velem, hogy a lelki sebek még Neki nem forrtak össze! Mondom gratulálok, én kitettem a lelkemet, küzdöttem, intéztem az ügyeit, kihoztam a sz@rból, falaztam Neki, elintéztem Neki egy nagyon fontos dolgot és tűrjem tovább, hát kössz nem... kibékültünk, de máig nem tervez velem, csak itt-ott megemlíti! Megváltozott, már sokkal rendesebb, mondhatom, hogy normális kapcsolatban élek, de még mindig érzem rajta, hogy nem mer velem tervezni, mert a saját hibájából megcsalták és hát ez a büszkeségének rendesen odatett! És gondolom fél, hogy engem is elveszíthet így és az megint nagyon fájna neki, ezért ridegebb még mindig velem, nem meri teljesen odaadni magát! A barátom 23, én 22 éves vagyok és több, mint 1,5 éve vagyunk együtt!
2014. szept. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, és neked is hogy ennyit írtál :)

megértem a viselkedését, csak pont azt az embert bántja, aki őt sosem bántaná.

2014. szept. 4. 23:22
 14/18 anonim ***** válasza:

Akkor addig nem kellett volna párkapcsolatot kialakítani amíg nem teszi túl magát rajta. Sosem értettem mért jó, egy olyan embert bántani, aki nem is tehet arról, amit vele műveltek és mások?! Benne ragadni az előző kapcsolatban, nem túl lépni, hisz megmérgezi a következő kapcsolatot?! Ez miért jó?..

Lehet azt gondolta menni fog, vagy bele sem gondolt, még ez is elképzelhető, de akkor sem fair dolog.


Megmondanám neki, jó, hogy szólt és akkor ne raboljuk tovább egymás idejét feleslegesen!

2014. szept. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy túlvan már az ex bnőjén csak ez lett neki a tanulsàg és hogy ezt azért mondta ne hogy én is összetörjek ha szakítunk
2014. szept. 4. 23:52
 16/18 anonim ***** válasza:
mert ez így is van.. semmi se tart örökké, kész
2014. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

1. Nem beszélitek meg

a) és szenvedsz tőle

b) és nem szenvedsz tőle, mert elég az a magyarázat, hogy "a volt barátnője szakított vele, és annyira összetört akkor, hogy azóta ezt gondolja."

2. Megbeszélitek, mert

a) leülteted és kérdőre vonod, hogy mit akart ezzel (mint a spanyol inkvizíció)

b) a következő ilyen megnyilvánulásnál feldobod neki a labdát "na, mikor szakítunk? holnap?" vagy "no mi van, ennyire szabadulni akarsz tőlem?" (vagy valami hasonló. légy kreatív)


Ha ennyire parázik a szakítástól (márpedig elég nyilvánvaló, és szerintem ezzel a szöveggel önmagát is nyugtatja), akkor még nem dőlnék bele a kardomba, hanem megpróbálnám humorral kezelni a helyzetet.

2014. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
ezzel engem akar felkesziteni arra hogy ne csalodjak majd mint o
2014. szept. 5. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!