Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, hogy reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy reagálnátok, ha a barátotok ilyen lenne veletek? (lányok)

Figyelt kérdés

Tegnap egy szórakozóhelyen találkoztam a barátommal. Előtte mondtam neki, hogy ott leszünk barátnőmmel az este folyamán, tehát külön-külön mentünk, így nem is lenne azzal problémám, hogy nem 'csüngtünk' egymás nyakán. Viszont az nagyon rosszul esett, hogy még csak egyszer sem jött oda hozzám és még azt is szóvá kellett tennem, hogy legalább egy puszit adhatna. Teljesen az az érzésem, hogy szégyell. Ha ketten vagyunk akkor egészen más, ha a közelebbi barátaival vagyunk akkor szintén, de már előttük is egyre jobban 'felválall'.

Részeg volt, de szerintem akkor sem ez a normális. Szeretném ezt megbeszélni vele, de érdekelne, hogy ti, hogy reagálnátok, hogyan vonnátok kérdőre, vagy konkrétan kérdezzek rá, hogy szégyell-e? Szerintetek?


2014. aug. 31. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos ezt vele beszéld meg, hogy tegnap miérz nem foglalkozott veles. Rengeteg oka lehet.

L

2014. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért*
2014. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Én tuti jól összevesznék vele. Nem kényszerítem rá hogy folyton velem legyen, de ha a közelembe van akkor foglalkozzon velem és viselkedjen normálisan.

Meg én a pia miatt is lecseszném. Nem érdekel hogy fiatal meg szórakozni kell. A pia túl sok mindent tönkre tett az életembe és nem kell olyan pasi aki iszik.

2014. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem is nagyon rosszul esne...

Te egyáltalán tudtad, hogy ott lesz? Vagy csak akkor találkoztál vele?

És szerintem részegen még jobban kellet volna bújnia. Ugye legalább nem próbált más lányokkal ismerkedni?

18/L

2014. aug. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Összeveszni nem fogok vele. Fiatal, éljen, érezze jól magát, legyen a barátaival, ezzel semmi bajom. Ezen kívül figyelmes és édes fiú, nem szeretném rögtön leharapni a fejét...inkább nyugodtan megbeszéljük mindig a dolgokat.

Nem tudtam, hogy ott lesz mivel kora este, amikor beszélgettünk akkor még nem tudta, hogy merre mennek, de sejtettem, hogy oda is benéznek.

Nem tudom, hogy csajozott-e, de eléggé bízok benne, szóval ezen nem is parázok.:)

2014. aug. 31. 11:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapból nem mennék szórakozóhelyre a párommal. Meg külön...nagy kapcsolat lehet akkor.(Y)
2014. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!