Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is megállja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megállja a helyét úgy általában ez a jelenség és az oka a mai magyar társadalomban?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 15:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Csomószor olvastam, hogy sok magyar férfi, akin a nők flegma módon átnéznek, lekezelik, kihasználják őket, azok kimennek külföldre, (mert nagy részük értelmiségi jó nyelvtudással) és ott ha nem is könnyedén de legalább jóval esélyesebben találhatnak és találnak is nemcsak barátnőt, aki normálisan kezeli őket és a kapcsolatukat, hanem feleséget is, és képesek 1-ről a 2-re lépni más területeken is! Tehát arról van szó, hogy sok olyan egyébként tök normális, rendesen kinéző srácot a magyarok elkönyvelnek ronda lúzernek (brutálisan eltorzult értékrend), külföldön pedig mégis képesek emberszámba venni őket!
2014. szept. 5. 15:56
 2/17 A kérdező kommentje:
És ez csak az egyik oldala a dolognak, ott van a jobb megélhetés (persze ha jó szakmával mész ki, nekem szerencsére elég jó lesz), színvonalasabb munkahelyek, jobb légkör, szóval minden emellett szól. Ezek után nem csodálkozom, hogy tömegesen vándorolnak külföldre a magyarok, mert ez tarthatatlan, nemcsak társadalmi szempontból, párkapcsolati, megélhetési szempontból is.
2014. szept. 5. 15:58
 3/17 anonim ***** válasza:
Megélhetési szempontból értem,de párkapcsolati? Én ebben nem hiszek. Külföldön is ugyanúgy elutasíthatnak mint itt.
2014. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Amúgy én is teljesen tapasztalatlan vagyok 24 évesen. Egyetlen nőnek udvaroltam több hónapon keresztül majd iszonyatosan pofára lettem ejtve (lelki és anyagi megrázkódtatás is ért). Ha lediplomázom, én is tervezem, hogy kimegyek külföldre, mert tarthatatlan, ami itt folyik társadalmi és megélhetési, párkapcsolati szinten is!


Én azt látom az ismerősi köröm jelentős részében is, hogy nemcsak alig lehet eljutni egy járásig egy nővel, de a kapcsolat alatt jönnek még csak ki a legnagyobb problémák: kihasználás, érzelmi manipuláció, erőszakoskodás, hiszti, önbizalomhiányból fakadó járulékos fúrások.

Kinek kell ez? Számomra ez megmagyarázza a tömeges kivándorlást.

2014. szept. 5. 16:02
 5/17 A kérdező kommentje:
Márpedig, ha utánanézel, akkor mégiscsak az látható, hogy a külföldi nők sokkal kedvesebbek, sokkal inkább emberszámba veszik a férfiakat és hogy úgy mondjam NŐK.
2014. szept. 5. 16:05
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem néztem utána,úgy gondolom,hogy mindenhol emberek vannak.

Vannak kedvesek ,hűségesek,meg az ellenkezője is.

Itthon is,és külföldön is.

Csak azt az embert,akivel kialakíthatsz komolyabb/normális kapcsolatot,akivel tervezhetsz közös jövőt,és működik a dolog,azt nehezebb megtalálni,mint aki csak szórakozik és átver.

Nehezebb,és mire megtalálod valszeg előtte párszor átejtenek,de nem lehetetlen.

2014. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az emberek felfogása azért valamennyire különbözik országonként, szóval abban amit mondasz, van valami, de...Az is igaz, hogy ott is ugyan úgy vannak hülyék és mindenféle ember, mint itt.Nekem az a személyes tapasztalatom külföldiekkel, hogy sokkal jobb arcok :D Legalábbis azok, akiket én ismerek.
2014. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kérdező te inkább csak ebben akarsz hinni, legalábbis én úgy látom. Egy viselkedésformát nem lehet egy egész nemzetre ráhúzni, mivel az emberek különbözőek. Egyébként amit írsz nem teljesen állja meg a helyét, a világ nem fekete-fehér nem csak a csúnya gonosz lányok, ok nélkül flegmázó és elutasító oldala van mint a gonosz és nem csak ártatlanul szenvedő pasik képviselik a jó oldalt, ha egy pasit minden nő visszautasít annak oka van és nem feltétlenül a külső.


Én sokat utazom, éltem is tanultam is külföldön, de nem vettem észre hogy máshol kolbászból lenne a kerítés.

2014. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nyilván vannak hülyék mindenütt de maga az attitűd a a párkapcsolatok felé, és a társadalmi elégedettség, boldogság jellemezhet egy országot, nem véletlenül vannak erről statisztikák. Pl: a magyar nép az egyik legboldogtalanabb, itt van az egyik legtöbb válás, a kapcsolatok itt a legrosszabbak stb., ezek igenis jellemzőek és országonként változnak, a KSH oldalán meg lehet nézni.
2014. szept. 5. 16:29
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen szeretnék benne hinni és az a sok tapasztalat, amit lehet olvasni hasonló helyzetben lévőktől, reményt ad.
2014. szept. 5. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!