Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is megállja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megállja a helyét úgy általában ez a jelenség és az oka a mai magyar társadalomban?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 15:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ez is probléma, hogy sokan azt hiszik olyan a világ, mint a saját országuk, hát egyáltalán nem. Ez ilyen begyepesedett gondolkodás, ami nem visz előbbre. Nyilván ha mondjuk Ausztriába mész nem sok különbséget fogsz felfedezni, bár olvastam olyat is, hogy már ott is bőven van kontraszt, de mondjuk Norvégia, Ázsia, ott már óriási különbségek vannak.
2014. szept. 5. 16:33
 12/17 anonim ***** válasza:
Te hová mennél?
2014. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Angolul beszélek és mérnök leszek, tehát vagy Észak-Európába, esetleg USA, vagy húzna a szívem Ázsia felé is, attól is függ, milyen nemzetiségű céghez vesznek fel. De ez még sajnos odébb van, mert szeretnék még egy diplomát mindenképp, és talán kevésbé bonyolult még itthon megcsinálni azt is...
2014. szept. 5. 16:37
 14/17 Költőnő? ***** válasza:
100%
Egyszer átvertek és máris megfejtetted az egész magyar női nemet ... Hát grat. Hihetetlen, mikben nem tudtok összefüggéseket találni ha akartok....
2014. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem jó hozzáállás, az ember nem törölheti ki a múltját, az összes efféle menjünk külföldre kezdjük tiszta lappal-dolog csak menekülés. Addig pedig úgysem lesz elégedett vagy boldog az ember amíg nem fogadja el magát.


Értem miről beszélsz, a skandináv államok közül 2-ben éltem, tanultam és más de ott is van flegma nő meg bunkó pasi hogy most épp melyikbe futsz bele az szerencse kérdése. Az meg, hogy a magyar társadalom boldogtalan relatív, lehet hogy összességében egy ugandai elégedettebb az életével mint én vagy te, de attól még nem biztos hogy cserélnél vele. A statisztikák meg, elég könnyen manipulálhatók. az ember hajlamos azt észrevenni amit szeretne ha te bunkó flegma és lekezelő lányokat akarsz látni igazolandó az elméleted garantáltan találni is fogsz, de ez nem azt jelenti, hogy csak ilyenek lennének.

2014. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15, mely skandináv országban? Norvégia a szivem csücske,ha voltál ott, mesélhetnél 1-2 dolgot ha gondolod.:D
2014. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nekem több ilyen tapasztalatom is van, csak ez volt a legkomolyabb. Én akkor is inkább hiszek a tapasztalatoknak, szerintem ha ebben az országban 24 év alatt nem volt szerencsém, és tényleg alig látok továbblépési lehetőséget az élet más területein is ebben az országban, akkor szerintem itt már nem nagyon van keresnivalóm ,nem szeretnék vegetálni. Szerintem ez nem menekülés, hanem egyszerűen az ember a saját kezébe veszi a sorsát és él bizonyos lehetőségekkel.
2014. szept. 5. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!