Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudok ezen túl lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok ezen túl lenni úgy hogy a későbbiekben ne okozzon ez problémát?

Figyelt kérdés
A volt párom aki az első volt nekem, neki adtam a szüzességemet azt mondta hogy olyan voltam mint egy kislány a szex se volt jó velem mert kislány voltam gyerek, nem tudott nőként tekinteni rám. Egyébként 3 évig voltunk együtt. 20 éves voltam amikor összejöttünk akkor nagyon szenvedélyes volt velem mindig szexelni akart volna de én még nem éreztem magam felkészültnek lelkileg. Azt mondta utána meg nála múlt el a varázs hogy gyerek vagyok, de nem szakított velem akkor mert szeretett. Rossz érzés ezt így visszahallani hogy aki nekem az első volt nem is tekintett rám nőként.
2014. szept. 5. 16:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg hogy rossz volt velem a szex mert tapasztalatlan voltam.
2014. szept. 5. 16:38
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért válaszolhatna valaki. Miért csak a szerintetek kicsi a mellem(kép) kérdésekre özönlenek a válaszok. De ha valakinek tényleg problémája van és tanácsot kér arra senki
2014. szept. 5. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Az lesz a legjobb, ha minél hamarabb elfelejted

1., azt a beképzelt, öntelt fiatalembert

2., azt amit mondott!

Az a legény úgy látszik nagyon gyorsan elfelejtette, hogy egyszer ő is volt kezdő és tapasztalatlan a szexben.

Pár legény képes a kis tudást is felnagyítani.

Bármilyen hihetetlen lesz is a számodra, de sok pasi éppen az ilyen "kislányos, tapasztalatlan" lányokat keresik, mert azokat a lányokat még nagyon lehet "védeni", "óvni", és nem utolsósorban gyengéden szeretni"!

Attól meg egyáltalán ne félj, hogy ezután se néznek majd Rád nőként, sok pasi szerintem már ma nagyon boldog lenne, ha a tenyerén hordozhatna. :)

Maradj nyitott, ne építs várfalat magad köré, és Te is megtalálod majd az igazi társadat/párodat!

2014. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most erre mit lehet írni? Rosszul válaszottál. Tekints előre és ne arra, ami mögötted van. Ennél jobbat senki nem tud tanácsolni.
2014. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!