Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm ellenzi hogy azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ellenzi hogy azzal beszéljek, aki tetszik, mert őt megbántotta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egész azzal kezdődött, hogy nekem rettenetesen megtetszett egy fiú és nagyon sokat beszéltem vele, ahogy a barátnőm is, de neki nem tetszett. Viszont a fiúval, nem tudom milyen oknál fogva egész nyáron nem beszéltem és nem is találkoztam, ezért már nagyon hiányzott akár csak az is, hogy beszéljek vele.

A barátnőm a nyár háromnegyed részében beszélt vele, viszont mikor elkezdődött az iskola, összeveszett a fiúval, mert elég rendesen megbántotta.

Én ezután kezdtem el vele beszélni újra (de nem azért mert már csak akkor voltam jó, csak szimplán akkor írtam rá és nem tudtam hogy a barátnőmnek ilyen durvákat mondott, csak azt hogy összevesztek) szóval elkezdtünk beszélni újra és nagyon jó érzés volt, kb egy hete beszélünk és a barátnőmnek nem tetszik, hogy beszélek vele, mert őt megbántotta és tudjátok van az a "mondás" a legjobb barátoknál, hogy ha az egyik utál egy embert, akkor a másik is és erre hivatkozik a barátnőm, hogy ezért ne beszéljek, vele mikor tudja, hogy nekem mennyire tetszik és hogy mennyire hiányzott egész nyáron, miközben ő végig beszélt vele. És nem érti meg, hogy nekem tetszik és én sajnálom, hogy ilyeneket mondott neki, viszont velem végtelen kedves a fiú és nagyon szeretek vele beszélni.

Mit kéne tennem?

Tudom, hosszú lett, de nagyon tanácstalan vagyok, mert ha tovább beszélek vele az olyan, mintha cserbenhagynám a barátnőmet, de így is rossz érzés volt, hogy egész nyáron nem beszéltünk és nem szeretném, ha megint ez lenne.

Kérlek segítsetek!



2014. szept. 5. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a mondás hülyeség. Ha tetszik a srác akkor igenis beszélj vele. Elég gyerekes dolog ez a bnőd részéről.szerintem.
2014. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat.... Bocsi de most ez most magyon rossz helyzet neked. Mondanam hogy probalj meg titokba beszelni vele de ez sem jo. Probaljatok megbeszelni ezt a baratnotodde s a sraccal.
2014. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Milyen barátnő az aki fojtón azzal a sráccal beszel aki neked tetszik? (kicsit olyan mintha ráment volna) a másik dolog meg az ,hogy a bnod miért nem hagy h ezt te eldöntsd? vegulis ha lenne is valami köztettek az a srác és közted lenne ..a bnod nem tartozik bele. Szerintem gondold meg h kiben bízol meg.
2014. szept. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából ő csak azért beszélt vele, mert osztálytársak, barátok voltak és a fiúnak tetszett meg később aztán a barátnőm és ezért beszéltek annyit.

14 éve barátnők vagyunk és benne jobban megbízom, viszont nem tartom igazságosnak, hogy ezt kéri tőlem, mikor tudja, hogy tetszik.

2014. szept. 6. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!