Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt lennétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt lennétek egy olyan emberrel akibe nem vagytok szerelmesek, viszont ő nagyon, és mindent megtenne értetek?

Figyelt kérdés
Mikor elkezdtünk beszélgetni nagyon örültem, nagyon bejött, de egy idő után teljesen kiábrándultam belőle. Már egy ideje járunk, nagyon kedves, okos, és nagyon szerelmes belém. Én viszont nem érzem a pillangókat a gyomromban. Ha rá gondolok nem érzem azt amit kéne. Viszont nem akarok vele szakítani, mivel jólesik hogy valakinek fontos vagyok és nem akarom összetörni a szívét, és kicsit érdekes lenne hogy egyik nap még azt mondom neki hogy szerelmes vagyok belé, másik nap pedig szakítani akarok....szerintetek mit tegye? attól félek hogy megbánnám, mert mindenkit csak addig szeretek, amíg el nem kezdünk járni...utána viszont kiábrándulok belőlük. Ezért is nem akarok véget vetni a mostani kapcsolatomnak, pedig bejönnék másoknak is, és ők is nekem, de tudom hogy lehet azoknak is ez lenne a vége hogy mikor komolyabbra fordulnak a dolgok, kiábrándulok belőlük. Szerintetek mit tegyek? 17/l (tudom hogy ez r*bis, és ezért utálom is magam, de légyszi segítsetek) :(
2014. szept. 5. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Csak a vastagon szedettet olvastamtam ->nem
2014. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Csak a vastagon szedettet olvastamtam ->nem
2014. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 17 éves vagy, előtted az élet.
2014. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Csak a vastagon szedettet olvastamtam ->nem
2014. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A szerelemhez két ember kell. Ha nem szereted, szakíts! Én is ugyanezt éreztem, elég hosszú ideig jártam egy fiúval, akibe egyáltalán nem voltam szerelmes. Sokszor gondoltam a szakításra, de mindig meggondoltam magamat, mert tudtam, nagyon rossz érzés lenne, ha megszakadna a kapcsolatunk. De később rájöttem, hogy csak két dolog miatt voltam vele: az egyik az volt, hogy nem akartam megbántani. A másik pedig az, hogy jólesett a törődés és a szeretet, amit tőle kaptam. De nem őt szerettem. Egyáltalán nem. Megértem, hogy nem szeretnéd bántani a párodat, és azt is tudom, hogy nem szeretnéd, hogy boldogtalan legyen, viszont hogyha vele maradsz, akkor TE nem leszel boldog és elégedett az életeddel. Fájdalmas lesz, de el kell engednie. És egyébként is, ha kétségeid vannak, akkor szó sincs szerelemről. Mindenkinek jobb lesz így. Jobb hamar túlesni rajta, mert minél tovább maradtok együtt, annál rosszabbul érinti majd a szakítás. Vegyél egy nagy levegőt, és hajrá! Szurkolok. :) L
2014. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem bántásból de lehet h éretlen vagy még 1 kapcsolathoz, jelenleg így csak kihasználod, ha nem kölcsönösek az érzelmeid akkor jobb lenne ennek véget vetni, mind 2 fél érdekében. :)

22 F

2014. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy esélyt kapna tőlem. Lehet, hogy ahogy egyre jobban és jobban megismerem találnék benne olyan tulajdonságokat amibe bele tudok szeretni. Mondjuk azt nem hitetném el vele, hogy fülig szerelmes vagyok belé, próbálnám őszintén elmagyarázni neki a helyzetet.


Ne utáld magad, azért nem vagy ribi mert szeretetre vágysz. Mindenkinek jól esik ha szeretik :)

2014. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Voltam így együtt valakivel. Szerettem,emberileg sokra tartottam,de szerelmes nem voltam. Szakítottunk.

Megismertem idővel mást,szerelmes voltam nagyon. Ő szeretett,de nem volt szerelmes.

A sors fintora. Mintha visszakaptam volna az élettől.:D


Szóval nem,nem lennék így együtt senkivel.

2014. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 LoveThis válasza:
Én a helyedben elmondanám ezt az egészet a fiúdnak hátha megérti és lehet hogy ő is átgondolná ezt a kapcsolatot. Ki tudja, lehet hogy neki is van valaki mas...
2014. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretem,nem vonzó számomra,akkor nem fogok vele összejönni!
2014. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!