Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit változtál/fejlődtél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit változtál/fejlődtél 18 éves korodtól,20-on éves korod közepéig? Mennyivel lettél másabb?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Rengeteget.


Megismerted az emberek totális mélységeit és mocskosságát.


Már nem hittem benne, hogy vannak jó emberek.

2014. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ég és föld. Most látom csak, hogy mennyi mindent elcsesztem 18 évesen.
2014. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azóta van egy gyerekem és most várom a másodikat. Ez eléggé megváltoztatott.


21L

2014. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úristen :D 18 évesen annyira naiv voltam, h vissza gondolva nagyokat nevetek magamon :D 20 éves koromra keményebb lettem, megfontoltabb és talpraesettebb... Mert a saját bőrömön tapasztaltam meg, h milyen undorítóak tudnak lenni az emberek...
2014. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Annyit mint előtte összeadva sem: nagyon nagyon sokat.
2014. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én is ég és földnek érzem.

Pedig akkoriban 'nagynak' éreztem magam.

Utólag visszagondolva kicsit vicces.:D

2014. szept. 5. 18:15
 7/10 anonim ***** válasza:

rengeteget :D

akkoriban nagyon nagylánynak éreztem magam, most már lenyugodtam és egyáltalán nem élvezem ezt a iszok-bulizok minden hétvégén életstílust :)

2014. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kolosszus22 ***** válasza:

Hmm...tapasztaltabb, bölcsebb lettem és türelmesebb. Jobban tisztában vagyok önmagammal, a hibáimmal és a kvalitásaimmal, ennek megfelelően magabiztosabb lettem. Követtem el hibákat amiket mai fejjel már nem követnék el, de hát erről szól az élet, az ember (legalábbis az okos ember) mindig tanul valamit, amit később kamatoztathat.

27F

2014. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18 évesen még nem tudtam,hogy ennyire mocsok vilægot élünk, most márfolyamatosan csalódok az emberekben és már nem érdekel annyira ki mit gondol a velemenyemrol, sokkal őszintébb vagyok akár vadidegeneknek is elmondom mit gondolok a dolgokról...
2014. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Anorexiás lettem családi gondok miatt, kibsztak az egyetemről, és már 3. éve bulimiás.


Hiába járok dokihoz, nem tud segíteni. Életvidám, kiegyensúlyozott mozgásmániás lányból egy lelki roncs lettem.


Az is, lehet, hogy meghalok... nem tudom, néha úgy érzem fizikailag, hogy nem fogja bírni a testem.

2014. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!