Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti észreveszitek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti észreveszitek, ha a párotok fél tőletek vagy is attól, hogy csak kihasználjátok őt? Biztatnátok, hogy ne féljen tőletek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha biztatod annál rosszabb
2014. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten azon vagyok hogy a nő féljen tőlem, még ismeretlenül is, miért kéne biztatnom?
2014. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A sonka mindenkit megnyugtat. Végy neki egy marok sonkát!
2014. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az enyém mindig átgyalogol rajtam, ha szükségem lenne rá... ekkor a legérzéketlenebb.

Sokszor azt érzem, h kihasznál, amikor szóvá teszem, kinevet, viccet mond, vagy terel


Állítása szerint szeret.

2014. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fényember ***** válasza:
Elég sok csalósás ért, és ezt ő is tudja, és ez által azt is hogy nehezebben bízom benne. Mindig nyugtatgat amikor rám jön a kétely. Ilyenkor általában elmúlik. :)
2014. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" az enyém mindig átgyalogol rajtam, ha szükségem lenne rá... ekkor a legérzéketlenebb.

Sokszor azt érzem, h kihasznál, amikor szóvá teszem, kinevet, viccet mond, vagy terel


Állítása szerint szeret."


Az a durva, hogy 10-ből 7 nő így van ezzel és mégis együtt van a sráccal. Olyan naivak vagytok..

2014. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!